Generální partner
Světlý režim
20. červen 2022

V Karviné se připravují Murin s Boháčem, v Baníku Šehić

Na trase Karviná-Ostrava se v těchto dnech řeší přesuny oběma směry. Zatím však transfery nejsou dotaženy, ale všichni tři zúčastnění mají povolení se v nových týmech připravovat.

Na začátku druhého tréninkového týdne opustil Karvinou Eldar Šehić, který se v pondělí hlásil na Bazalech. Naopak karvinská kabina přivítala brankáře Radovana Murina a záložníka Sebastiana Boháče. Oba fotbalisty trenér MFK Tomáš Hejdušek velice dobře zná.

Sportovní ředitel Lubomír Vlk však upozornil, že transfery ještě nejsou u konce. „Je to v jednání. Ale máme od Baníku povolení, že s námi mohou Murin s Boháčem trénovat. To samé platí u Eldara Šehiće v Ostravě,“ uvedl Lubomír Vlk.

Rozhovory Rozhovory
čt 23.6. | redakce

Jaroslav Málek: Doufám, že budeme hrát dobrý fotbal

Záložník Jaroslav Málek v prvním rozhovoru vysvětluje, jaký byl hlavní důvod jeho odchodu z brněnské Líšně do Karviné. Prozradil také s kým z aktuálního kádru v minulosti hrál za jeden tým, a pochvaluje si stadion a klubové zázemí.

čt 16.6. | redakce

Jan Žídek: Nabídka z Karviné mi dávala smysl

Upřímný Jan Žídek v prvním rozhovoru pro klubový web o novém impulsu, konci v Opavě po sedmi letech a o rozhodování, proč si nakonec vybral Karvinou...

út 14.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Je tady příjemné klima, kluci jsou natěšení

Spokojenost a pozitivní pocity sálaly po prvním tréninku z trenéra MFK Karviná Tomáše Hejduška. V rozhovoru promluvil o nejbližším programu i novém realizačním týmu.

pá 3.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Musíme zase dělat radost fanouškům a vyhrávat doma

Během prvního rozhovoru po podpisu smlouvy bylo na novém trenérovi MFK Karviná vidět plno elánu do práce. Bývalý hráč se zkušenostmi například z Lotyšska hovořil o své náročnosti, požadavcích na hráče, ambicích, o druhé lize i fanoušcích.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo