Generální partner
Světlý režim
16. říjen 2020

V Třinci na reprezentačním kempu U15 i dva nadějní borci z MFK

Ondřej Drobek s Matějem Michejdou se na začátku října zúčastnili dvoudenního kempu reprezentační patnáctky, který se konal v nedalekém Třinci. Jak se jim tam líbilo?

Oba fotbalisté, Ondřej Drobek s Matějem Michejdou, jsou zároveň členy „karvinské“ Regionální fotbalové akademie Moravskoslezského kraje. Na kempu byli rovněž přítomni trenér Michal Hlavňovský (hlavní trneér RFA 15 a zároveň trenér MFK Karviná U15) a fyzioterapeut Martin Kiedroň. 

Ondřej Drobek (dres č. 5):
„Kemp se mi strašně líbil. Dozvěděl jsem se hodně nových věcí, hlavně po taktické stránce. Zároveň jsem měl možnost vidět, na čem potřebuji dál makat. Za ty dva dny, co jsem na kempu byl, se mi podařilo nabrat hodně užitečných informací, které mě určitě posunou dál.“ 
 
Matěj Michejda (dres č. 9):
„Na reprezentačním srazu se mi líbilo – poznal jsem tam hodně nových lidí a získal mnoho zkušeností a vědomostí. Kvalita byla vysoká a užili jsme si i plno zábavy.“

Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná