Generální partner
Světlý režim
9. červenec 2015

V Zabrze na hl. stadionu v pátek odpoledne

Další utkání v rychlém sledu následuje hned v pátek. Karvinští jedou opět do Polska – tentokrát do Zabrze, kde budou hrát s místním Górnikem.

Po prohře s Wislou Kraków a především nepovedené první půli mohou karvinští fotbalisté složit reparát. V cestě jim však bude stát sedmý tým loňské sezóny, který zatím v přípravě jen vítězí. Nejprve zdolal rumunskou Viitorul Constanta 2:0, pak kyperského vicemistra AEK Larnaka 3:1 a naposledy Zaglebie Lubin 2:1.

Kouč MFK OKD Karviná Jozef Weber opět rozloží síly na více hráčů, nikoliv však v podobném počtu jako ve středu. „Ano, tolik hráčů jako po první půli s Wislou určitě střídat nebudeme," potvrdil.

Zápas Górnik Zabrze - MFK OKD Karviná se bude hrát na hlavním stadionu a začne v pátek 10. července od 17 hodin. Průběh zápasu sledujte na ONLAJNECH.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo