Generální partner
Světlý režim
8. červen 2024

V domácí derniéře vyzve béčko Hranice

Poslední domácí duel čeká na rezervní celek v neděli dopoledne. Do Karviné dorazí zachraňující se Hranice! Výkop utkání je v tradičních 10:15 hodin.

Dlouhá sezóna se chýlí ke svému konci. Karvinští dlouho vedli, ale na jaře po změnách v realizačním týmu prohospodařili několik utkání a aktuálně jim v tabulce patřila před víkendem pátá pozice s 50 body. „Samozřejmě se budeme snažit Hranice porazit, ať jsme na tom v tabulce co nejlépe. Zbývají poslední dvě kola,“ usmál se trenér Čestmír Kročil.

Velkou vzpruhou pro nováčka MSFL je minulé vítězství v Bohunicích. V jedné z městských části Brna přerušili svěřenci trenéra Kročila pětizápasovou šňůru bez vítězství.

Hranice neprožívají dobrou sezónu a reálně jim hrozí sestup do divize. Aktuálně jsou předposlední a mají stejně bodů jako Uherský Brod a Bohunice. Právě brněnský klub je prvním nad čarou, což znamená záchranu. Reálně tedy čtyři kluby bojují o 15. místo, které znamená setrvání v MSFL. Ovšem Svěřenci trenéra Radka Maliny mají těžký los. Po duelu v Karviné zakončí sezónu domácím duelem s pátým Uničovem…

Podzimní vzájemný duel vyhráli Karvinští v Hranicích jednoznačně a zaslouženě 4:1 po trefách Zedníčka, Ayaosiho, Viniciuse a Kauana Carneira.


Utkání 31. kola MSFL MFK Karviná B – SK Hranice začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 9. června v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Ondřej Cieslar. Vstupné je 50 Kč (zdarma pouze ZTP a děti do 15 let), permanentky nejsou v platnosti.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo