Mlade talenty

V domácím prostředí to týmu U10 nevyšlo

07.10.2017 | redakce
 

V domácím prostředí to týmu U10 nevyšlo Finále Ondrášovka Cupu se karvinského týmu U10 týkat nebude. Přestože měli svěřenci trenéra Ondřeje Hanzla výhodu domácího prostředí, tak ji nevyužili...

 

Kvalifikačního turnaje kategorie U10 se ve Sportovním centru Kovona zúčastnilo ve středu 4. října celkem osm týmů - ve hře byla dvě přímá postupová místa. Mezi sebou se střetla družstva MFK Karviná, SFC Opava, ŠSK Bílovec, FC Hlučín, FC Baník Ostrava, MFK Vítkovice, FK Šumperk a HFK Olomouc). 

Hráči MFK Karviná U10 na postupové místo tentokrát nedosáhli, když dokázali porazit pouze ostravský Baník a skončili sedmí. „Věřím, že kluci posbírali další cenné zkušenosti. Po těsných prohrách zjistili, že během zápasů musí být neustále ve střehu a nevypouštět jediný souboj,“ konstatoval trenér Ondřej Hanzel.

Do finálového turnaje, který se bude konat na konci května 2018, přímo postoupily týmy MFK Vítkovice a 1. HFK Olomouc. Z třetího místa pak ještě Opava, která však musela čekat na výsledky ostatních kvalifikačních bojů, ale stačilo jí to.

Výsledky MFK Karviná

MFK - HFK Olomouc 0:10
MFK - Baník Ostrava 3:2
MFK - Bílovec 2:2
MFK - Vítkovice 1:7
MFK - Opava 3:4
MFK - Hlučín 1:3
MFK - Šumperk 4:5

Prozatím z tří kvalifikací Ondrášovka Cupu (U8, U9 a U10) slavil postup do velkého finále pouze ročník 2010, tedy kategorie U8. Finále této kategorie se uskuteční 9. a 10. června 2018.

Fotogalerie

       
 

• Upřesněné přípravné duely
dnes - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
před 3 dny - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.