Generální partner
Světlý režim
26. listopad 2015

V pátek přátelák proti Hlučínu

Na Bažantnici odehraje áčko první ze dvou posezonních přípravných duelů. Od pátečních 13:30 hodin bude soupeřem svěřenců Jozefa Webera třetiligový Hlučín.

Karvinští mají takzvaně splněno – konec ve FNL i národním poháru, ve kterém nestačili ve dvojutkání na favorita z Mladé Boleslavi. Poslední dva zápasy tak budou už pouze testovací s výhledem na leden a start zimní přípravy.

V následujících dvou zápasech dostanou prostor hráči, kteří jsou momentálně v klubu na zkoušce, a trenérský štáb v čele s Jozefem Weberem je potřebuje vidět v akci. Na hřiště by se rovněž měli dostat mladí hráči, kteří chodí vypomáhat petrovické Lokomotivě – Pavel Moskál či Filip Panák. Ani do jednoho utkání určitě nenastoupí zraněný Václav Juřena, který začíná pomalu se zátěží.

S pátým týmem po podzimní části MSFL se Karviná potkává v přípravě takřka pravidelně. Hlučín v první části soutěže posbíral pětadvacet bodů za šest výher, sedm remíz a tři porážky. Nejlepším střelcem mužstva je Dominik Kraut s dvanácti trefami.

Poslední vzájemný duel obou týmů je starý - bez jednoho dne - přesně rok. 28. listopadu 2014 vyhrála Karviná na Bažantnici 2:1. Na stejném místě se bude hrát i v pátek 27.11. od půl druhé odpoledne. Vstup na utkání je pochopitelně zdarma

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo