Generální partner
Světlý režim
12. červenec 2012

V pátek s dalším účastníkem Extraklasy

Před sobotním odjezdem na rakouské soustředění čeká na karvinský celek přípravný duel s polským TS Podbeskidzie.

Po remízách s Gliwicemi a Třincem se domácím fanouškům představí tým Pavla Malury proti dvanáctému týmu uplynulého ročníku nejvyšší polské soutěže TS Podbeskidzie Bielsko-Biala. „Chtěli bychom po nezdaru s Třincem už konečně potěšit fanoušky výhrou,“ uvedl Tomáš Knötig.

Stejného názoru je také trenér Malura. „Oba remízové zápasy se daly dovést do vítězného konce. Ale je to stále jen příprava,“ řekl. Páteční duel se už nebude týkat trojice Michal Gonda, Olin Bartozel a Lukáš Bartošák, kteří tým opustili.

Polský celek v přípravném období sehrál dva přípravné duely a v obou dokázal zvítězit. Nejprve si připsal skalp slovenského mistra Žiliny (2:1) a o čtyři dny později si poradil stejným výsledkem také s Dolním Kubínem.

Utkání začne v 11 hodin dopoledne na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo