Mlade talenty

V pondělí na juniorku! Na Kovoně hostí Zbrojovku

15.09.2018 | redakce
 

V pondělí na juniorku! Na Kovoně hostí Zbrojovku Po reprezentační přestávce pokračuje také Juniorská liga. Jistě zajímavý duel s brněnskou Zbrojovkou se bude hrát v pondělí 17. září od 11 hodin ve Sportovním centru Kovona.

 

Třízápasový bodový půst hodlají ukončit hráči juniorky MFK! V posledních čtrnácti dnech měli svěřenci Zbyška Gazdy a Marka Bielana čas si trochu vyčistit hlavy, potrénovat a připravit se na další zápasy. „Snažili jsme se tzv. dobít baterky. Pracovali jsme na fyzické kondici a síle. Pauza byla jako vždy dlouhá, už se zase těšíme na ostrý zápas,“ prohlásil Marek Bielan.

Po sedmi kolech je Karviná sedmá se sedmi body a rozhodně nikoho z týmu neopouští odhodlání se porvat o nejlepší čtyřku. „Chceme postoupit mezi nejlepší, ovšem už bychom se potřebovali nakopnout vítězstvím. Případnými třemi body bychom se v tabulce posunuli vzhůru,“ má jasno trenér Bielan.

V této sezóně půjde už o druhé měření sil. V rámci 2. kola Karvinští prohráli v Brně 0:2 kvůli mizerné koncovce.  Zbrojovce zatím patří čtvrté místo se ziskem deseti bodů. Celá moravská skupina Juniorské ligy je opět mimořádně vyrovnaná a slibuje drama až do konce.

Utkání MFK Karviná U21 – FC Zbrojovka Brno U21 začíná na Kovoně v pondělí 17. září v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek.   

• Víkendové výsledky týmů MFK
včera - Slovácko-U19 2:1, U18-Blansko 2:1, Slovácko-U17 2:3, U16-Blansko 5:1, Jihlava-U15 1:1, Jihlava-U14 6:3.

• Čolić vynechá derby s Baníkem
včera - Pro 4 žluté karty musí obránce či záložník ob Benjamin Čolić vynechat následující utkání, kterým bude to páteční proti ostravskému Baníku. Bosenský fotbalista uviděl čtvrtou žlutou kartu na půdě pražské Dukly. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 3 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
20.3. - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem