Mlade talenty

V pondělí na juniorku! Na Kovoně hostí Zbrojovku

15.09.2018 | redakce
 

V pondělí na juniorku! Na Kovoně hostí Zbrojovku Po reprezentační přestávce pokračuje také Juniorská liga. Jistě zajímavý duel s brněnskou Zbrojovkou se bude hrát v pondělí 17. září od 11 hodin ve Sportovním centru Kovona.

 

Třízápasový bodový půst hodlají ukončit hráči juniorky MFK! V posledních čtrnácti dnech měli svěřenci Zbyška Gazdy a Marka Bielana čas si trochu vyčistit hlavy, potrénovat a připravit se na další zápasy. „Snažili jsme se tzv. dobít baterky. Pracovali jsme na fyzické kondici a síle. Pauza byla jako vždy dlouhá, už se zase těšíme na ostrý zápas,“ prohlásil Marek Bielan.

Po sedmi kolech je Karviná sedmá se sedmi body a rozhodně nikoho z týmu neopouští odhodlání se porvat o nejlepší čtyřku. „Chceme postoupit mezi nejlepší, ovšem už bychom se potřebovali nakopnout vítězstvím. Případnými třemi body bychom se v tabulce posunuli vzhůru,“ má jasno trenér Bielan.

V této sezóně půjde už o druhé měření sil. V rámci 2. kola Karvinští prohráli v Brně 0:2 kvůli mizerné koncovce.  Zbrojovce zatím patří čtvrté místo se ziskem deseti bodů. Celá moravská skupina Juniorské ligy je opět mimořádně vyrovnaná a slibuje drama až do konce.

Utkání MFK Karviná U21 – FC Zbrojovka Brno U21 začíná na Kovoně v pondělí 17. září v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek.   

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna