Mlade talenty

V pondělí na juniorku! Na Kovoně hostí Zbrojovku

15.09.2018 | redakce
 

V pondělí na juniorku! Na Kovoně hostí Zbrojovku Po reprezentační přestávce pokračuje také Juniorská liga. Jistě zajímavý duel s brněnskou Zbrojovkou se bude hrát v pondělí 17. září od 11 hodin ve Sportovním centru Kovona.

 

Třízápasový bodový půst hodlají ukončit hráči juniorky MFK! V posledních čtrnácti dnech měli svěřenci Zbyška Gazdy a Marka Bielana čas si trochu vyčistit hlavy, potrénovat a připravit se na další zápasy. „Snažili jsme se tzv. dobít baterky. Pracovali jsme na fyzické kondici a síle. Pauza byla jako vždy dlouhá, už se zase těšíme na ostrý zápas,“ prohlásil Marek Bielan.

Po sedmi kolech je Karviná sedmá se sedmi body a rozhodně nikoho z týmu neopouští odhodlání se porvat o nejlepší čtyřku. „Chceme postoupit mezi nejlepší, ovšem už bychom se potřebovali nakopnout vítězstvím. Případnými třemi body bychom se v tabulce posunuli vzhůru,“ má jasno trenér Bielan.

V této sezóně půjde už o druhé měření sil. V rámci 2. kola Karvinští prohráli v Brně 0:2 kvůli mizerné koncovce.  Zbrojovce zatím patří čtvrté místo se ziskem deseti bodů. Celá moravská skupina Juniorské ligy je opět mimořádně vyrovnaná a slibuje drama až do konce.

Utkání MFK Karviná U21 – FC Zbrojovka Brno U21 začíná na Kovoně v pondělí 17. září v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek.   

• Los nové sezóny ve středu
včera - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem