Mlade talenty

V pondělí odpoledne odstartovala letní příprava (+VIDEO)

18.06.2018 | redakce
 

V pondělí odpoledne odstartovala letní příprava (+VIDEO) Náročná dřina s dvoufázovými tréninky čeká v nejbližších dnech na svěřence nového kouče Romana Nádvorníka. První přípravný duel se hraje už v sobotu.

 

Pětadvacet hráčů včetně tří brankářů přivítali noví trenéři Roman Nádvorník se Zdeňkem Koukalem, a také novým kondičním trenérem Markem Chrobákem na úvodním tréninku před novou sezónou 2018/2019. Na hřiště č.2 v areálu Městského stadionu už nevyběhli Pavel Eismann, Jan Hošek, Patrik Le Giang a Martin Krnáč – všichni čtyři už v klubu nebudou pokračovat.


Novými jmény v kádru Romana Nádvorníka jsou obránci Jiří Piroch z Plzně, Jozef Menich z Ružomberku a záložníci Jan Suchan z Plzně spolu s Lubošem Tusjakem z Vlašimi – všichni čtyři jsou v Karviné zatím na testech.

Do náročného tréninkového procesu se hned první den přípravy zapojili uzdravení Jan Moravec s Vojtěchem Smržem a navrátilci z hostování Erik Puchel. Lukáš Duda a Martin Pastornický. Nechybělo ani avizované kvarteto z juniorky Pavel Moskál, David Egri, Daniel Řapek a Oliver Putyera. Naopak zranění léčí Pavel Dreksa.

Kádr na začátku přípravy

Brankáři:
Martin Berkovec, Jiří Ciupa, Martin Pastornický

Obránci:
Pavel Dreksa, Marek Janečka, Benjamin Čolić, Bojan Letić, Jiří Piroch, Jozef Menich

Záložníci:
Lukáš Budínský, Peter Štepanovský, Jan Moravec, Filip Panák, Jan Kalabiška, Jan Šisler, Ondřej Lingr, Tomáš Weber, Vojtěch Smrž, Petr Galuška, Erik Puchel, Lukáš Duda, Jan Suchan, Luboš Tusjak

Útočníci:
Tomáš Wágner, Eric Ramirez   

Fotogalerie

               
 

• První zápasy ligových dorostů
včera - Týmy U19 a U17 mají za sebou první přípravné duely. V domácích zápasech proti slovenské Podbrezové devatenáctka prohrála 1:2 a sedmnáctka remizovala 1:1.

• Remíza juniorky v generálce
včera - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
před 2 dny - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

• Juniorka ve středu nehraje
10.7. - Plánovaný přípravný duel proti Karpaty Lvov juniorka MFK ve středu neabsolvuje. Místo toho bude mít dvě tréninkové jednotky.

• 1. den: Prodáno 503 permic
8.7. - V neděli byl spuštěn prodej permanentních vstupenek a hned první den si fanoušci prodloužili celkem 503 permanentek na novou sezónu! Jak probíhaly poslední minuty příprav a první minuty samotného prodeje? Podívejte se ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna