Mlade talenty

V pondělí odpoledne odstartovala letní příprava (+VIDEO)

18.06.2018 | redakce
 

V pondělí odpoledne odstartovala letní příprava (+VIDEO) Náročná dřina s dvoufázovými tréninky čeká v nejbližších dnech na svěřence nového kouče Romana Nádvorníka. První přípravný duel se hraje už v sobotu.

 

Pětadvacet hráčů včetně tří brankářů přivítali noví trenéři Roman Nádvorník se Zdeňkem Koukalem, a také novým kondičním trenérem Markem Chrobákem na úvodním tréninku před novou sezónou 2018/2019. Na hřiště č.2 v areálu Městského stadionu už nevyběhli Pavel Eismann, Jan Hošek, Patrik Le Giang a Martin Krnáč – všichni čtyři už v klubu nebudou pokračovat.


Novými jmény v kádru Romana Nádvorníka jsou obránci Jiří Piroch z Plzně, Jozef Menich z Ružomberku a záložníci Jan Suchan z Plzně spolu s Lubošem Tusjakem z Vlašimi – všichni čtyři jsou v Karviné zatím na testech.

Do náročného tréninkového procesu se hned první den přípravy zapojili uzdravení Jan Moravec s Vojtěchem Smržem a navrátilci z hostování Erik Puchel. Lukáš Duda a Martin Pastornický. Nechybělo ani avizované kvarteto z juniorky Pavel Moskál, David Egri, Daniel Řapek a Oliver Putyera. Naopak zranění léčí Pavel Dreksa.

Kádr na začátku přípravy

Brankáři:
Martin Berkovec, Jiří Ciupa, Martin Pastornický

Obránci:
Pavel Dreksa, Marek Janečka, Benjamin Čolić, Bojan Letić, Jiří Piroch, Jozef Menich

Záložníci:
Lukáš Budínský, Peter Štepanovský, Jan Moravec, Filip Panák, Jan Kalabiška, Jan Šisler, Ondřej Lingr, Tomáš Weber, Vojtěch Smrž, Petr Galuška, Erik Puchel, Lukáš Duda, Jan Suchan, Luboš Tusjak

Útočníci:
Tomáš Wágner, Eric Ramirez   

Fotogalerie

               
 

• S Jabloncem 8.12. odpoledne
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila předposlední 18. podzimní kolo. V domácím prostředí vyzvou svěřenci nového trenéra Norberta Hrnčára severočeský FK Jablonec v sobotu 8. prosince od 15 hodin.

• Žáci U15 porazili Vítkovice
před 3 dny - Poslední podzimní zápasy mají za sebou starší žáci U15 a U14. Patnáctka v pátek vyhrála 1:0, čtrnáctka prohrála 1:3.

• Dorostencům skončil podzim
16.11. - Sobotní zápasy 15. kola I. Celostátní ligy dorostu U19 a U17 mezi Karvinou a Spartou Praha byly odloženy na 27. února 2019.

• U15+U14: Derby s Vítkovicemi
16.11. - Starší žáci zakončí podzimní část sezóny v pátek 16. listopadu zápasy na umělé trávě SC Kovona proti Vítkovicím. Derby obou kategorií začnou ve 14 a 15:45 hodin!

• BUDÍNSKÝ: 3 zápasy a pokuta
15.11. - Disciplinární komise LFA potrestala Lukáše Budínského zastavením závodní činnosti na 3 utkání za surovou hru v zápase se Spartou, po které mu sudí Julínek po zhlédnutí videa dodatečně udělil červenou kartu. Navíc za nesportovní chování dostal karvinský záložník ještě pokutu ve výši 10 000 Kč.

• MINIREPUBLIKA U13: tři výhry
15.11. - Mladší žáci U13 cestovali do Písku, kde odehráli další díl Minirepubliky. Suma sumárum - tři výhry a jedna porážka (MFK-Písek 2:0, MFK-Hodonín 4:1, MFK-Pardubice 0:4, MFK-SKP ČB 2:1).

• Fukala si zahrál proti Německu
14.11. - Dohromady 87 minut si ve dvou přípravných utkáních na půdě Německa zahrál hráč MFK Roman Fukala. V prvním utkání (prohra 1:7) naskočil na závěrečných 25 minut, ve druhém (prohra 1:3) odehrál v základní sestavě 62 minut.

• V Boleslavi 1. prosince
13.11. - V rámci 17.kola FORTUNA:LIGY se Karvinští představí na trávníku Mladé Boleslavi v sobotu 1. prosince od 15 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna