Generální partner
Světlý režim
14. srpen 2020

V sobotu generálka s Třincem před ostrým startem FORTUNA:LIGY

Zbývá poslední zápas - Karvinští v sobotu 15. srpna přivítají od 10 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji druholigový Třinec. Tímto zápasem uzavřou zkrácenou letní přípravu.

Fotbalisté MFK se poctivě na zápas připravují, od pondělí už najedou na tradiční předzápasový týden. Tropy v Karviné pokračovaly i v tomto týdnu, proto se středeční duel s Jastrzebie hrál už od deseti hodin dopoledne. Ze stejného důvodu se začne ve stejný čas i v sobotu. „I tak už bylo ve středu velké horko, každá hodina je ale znát. Je dobře, že hrajeme o hodinu dříve,“ podotkl záložník Tomáš Ostrák.

Co očekávat od posledního přípravného utkání prozradil asistent trenéra Marek Bielan. „Chceme generálku výsledkově i herně zvládnout, abychom se pozitivně naladili na derby s Baníkem, které nás v rámci prvního kola FORTUNA:LIGY čeká už příští neděli,“ prohlásil Bielan.  Karvinští v dosavadních dvou duelech pokaždé vyhráli – porazili 3:2 Líšeň a 2:0 Jastrzebie.

Také pro fotbalisty druholigového Třince s exkarvinskými Puchlem a Weberem jsou ve finální fázi přípravy. Příští víkend vstoupí do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY  domácím zápasem s Líšní. V dosavadním průběhu přípravy odehráli svěřenci trenéra Svatopluka Habance hned pět duelů – ve dvou zvítězili (s Olomoucí B 6:0, v Mladé Boleslavi 3:2), v jednom remizovali (s Opavou 1:1) a ve dvou odešli poraženi (v Mladé Boleslavi 2:4, v Ostravě s Baníkem 0:8).

Přípravné utkání MFK Karviná – FK Fotbal Třinec začíná na Městském stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 15. srpna v 10 hodin. Otevřena bude hlavní tribuna a tribuna u sektorů E. Vstup na utkání je zdarma!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo