Generální partner
Světlý režim
20. listopad 2023

V sobotu proti Sigmě, vstupenky jsou v prodeji!

Znovu po třech týdnech se v sobotu otevřou brány Městského stadionu v Karviné-Ráji. První soupeř v odvetné části? Sedmá olomoucká Sigma. Vstupenky jsou právě v prodeji a pořídit si je mohou fanoušci klidně z pohodlí domova.

Karvinští fotbalisté na Olomouc v nejvyšší soutěži ještě nevyzráli - z dvanácti duelů jen ve třech brali bod za remízu. Podaří se jim prolomit olomouckou kletbu? Vstupenky od šedesáti do sto padesáti korun jsou v prodeji v prodejní síti Ticketportal a samozřejmě také v Městském domě kultury a Kině Centrum. V den utkání na pokladnách budou vstupenky o třicet korun dražší.

Utkání 16. kola FORTUNA:LIGY MFK Karviná - SK Sigma Olomouc začíná na Městském stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 25. listopadu v 15 hodin.


SOUHRN V BODECH

Rozhovory Rozhovory
so 18.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Veliký profesionál se definitivně loučí. Stylově před vyprodaným stadionem se s ním klub jako s hráčem rozloučí. Ovšem Michal Papadopulos v klubu působí dál – jako trenér útočníků. Nejen o tom, ale i o bohaté kariéře, kterou by mu mohl leckdo závidět, hovořil v bulletinovém rozhovoru.

čt 26.10. | redakce

Martin Zedníček: Všechno už dělám naplno, pauza byla dlouhá!

Po necelých jedenácti měsících znovu navlékl dres a vyběhl na trávník. Martin Zedníček je po těžkém zranění kolene zpátky! Od začátku října si znovu užívá zápasový rytmus - zatím v třetiligovém béčku.

st 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Juraj Jarábek

Pohodové povídání s trenérem Jurajem Jarábkem především o jeho dalších štacích po odvolání z lavičky MFK v březnu 2021. Pochválil také našeho odchovance Ondřeje Lingra za obrovský herní progres.

út 3.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matej Čurma

Majitel dvou Slovnaft Cupů se Spartakem Trnava dosáhl s tímto klubem i na dvě třetí místa v lize, stejně tak s Ružomberkem, kam přišel už ve čtrnácti letech. Slovák Matej Čurma v rozhovoru vypráví třeba o českých trenérech, kteří jej vedli právě pod Čebraťom. A v Trnavě se setkal v jedné kabině i se svým vzorem Martinem Škrtělem…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo