Generální partner
Světlý režim
29. leden 2016

V sobotu v poledne s GKS Katovice

Zimní příprava Karviné pokračuje v tradičním duchu – tedy dva zápasy týdně. Po prohře s Žilinou dorazí na Kovonu prvoligový polský celek. Utkání začne ve 12 hodin, vstup je zdarma.
Předposlední naplánovaný soupeř z Polska čeká na tým trenéra Jozefa Webera. Po výhře 2:1 v Rybniku a remíze 2:2 v Sosnowci přivítá MFK OKD v domácím prostředí účastníka I.polské ligy (druhé nejvyšší soutěže).

Karvinští navíc čekají na první zimní výhru v domácím prostředí – se Zbrojovkou hráli 2:2, Žilině podlehli 1:4. Výhry v přechodném období nejsou nikdy zvlášť důležité, ale na druhou stranu pro zvýšení sebevědomí pochopitelně potěší. Sobotní zápas by měl ještě vynechat stoper Pavel Dreksa a do hry určitě nezasáhne ani stále zraněný záložník Jaroslav Zelený.

Katovice mají za sebou prozatím pouze jediné přípravné utkání. V něm zdolaly Polonii Bytom přesvědčivě 5:0. Svěřencům trenéra Jerzyho Brzeczka patří po podzimu 8. místo se sedmadvaceti body. Poslední vzájemný duel obou soupeřů je takřka rok starou záležitostí – Karvinští vyhráli na soupeřově půdě 3:1.

Zápas MFK OKD Karviná – GKS Katovice začíná v sobotu 30. ledna ve 12 hodin na umělé trávě Sportovního centra Kovona.
Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo