Generální partner
Světlý režim
29. leden 2016

V sobotu v poledne s GKS Katovice

Zimní příprava Karviné pokračuje v tradičním duchu – tedy dva zápasy týdně. Po prohře s Žilinou dorazí na Kovonu prvoligový polský celek. Utkání začne ve 12 hodin, vstup je zdarma.
Předposlední naplánovaný soupeř z Polska čeká na tým trenéra Jozefa Webera. Po výhře 2:1 v Rybniku a remíze 2:2 v Sosnowci přivítá MFK OKD v domácím prostředí účastníka I.polské ligy (druhé nejvyšší soutěže).

Karvinští navíc čekají na první zimní výhru v domácím prostředí – se Zbrojovkou hráli 2:2, Žilině podlehli 1:4. Výhry v přechodném období nejsou nikdy zvlášť důležité, ale na druhou stranu pro zvýšení sebevědomí pochopitelně potěší. Sobotní zápas by měl ještě vynechat stoper Pavel Dreksa a do hry určitě nezasáhne ani stále zraněný záložník Jaroslav Zelený.

Katovice mají za sebou prozatím pouze jediné přípravné utkání. V něm zdolaly Polonii Bytom přesvědčivě 5:0. Svěřencům trenéra Jerzyho Brzeczka patří po podzimu 8. místo se sedmadvaceti body. Poslední vzájemný duel obou soupeřů je takřka rok starou záležitostí – Karvinští vyhráli na soupeřově půdě 3:1.

Zápas MFK OKD Karviná – GKS Katovice začíná v sobotu 30. ledna ve 12 hodin na umělé trávě Sportovního centra Kovona.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo