Generální partner
Světlý režim
29. leden 2016

V sobotu v poledne s GKS Katovice

Zimní příprava Karviné pokračuje v tradičním duchu – tedy dva zápasy týdně. Po prohře s Žilinou dorazí na Kovonu prvoligový polský celek. Utkání začne ve 12 hodin, vstup je zdarma.
Předposlední naplánovaný soupeř z Polska čeká na tým trenéra Jozefa Webera. Po výhře 2:1 v Rybniku a remíze 2:2 v Sosnowci přivítá MFK OKD v domácím prostředí účastníka I.polské ligy (druhé nejvyšší soutěže).

Karvinští navíc čekají na první zimní výhru v domácím prostředí – se Zbrojovkou hráli 2:2, Žilině podlehli 1:4. Výhry v přechodném období nejsou nikdy zvlášť důležité, ale na druhou stranu pro zvýšení sebevědomí pochopitelně potěší. Sobotní zápas by měl ještě vynechat stoper Pavel Dreksa a do hry určitě nezasáhne ani stále zraněný záložník Jaroslav Zelený.

Katovice mají za sebou prozatím pouze jediné přípravné utkání. V něm zdolaly Polonii Bytom přesvědčivě 5:0. Svěřencům trenéra Jerzyho Brzeczka patří po podzimu 8. místo se sedmadvaceti body. Poslední vzájemný duel obou soupeřů je takřka rok starou záležitostí – Karvinští vyhráli na soupeřově půdě 3:1.

Zápas MFK OKD Karviná – GKS Katovice začíná v sobotu 30. ledna ve 12 hodin na umělé trávě Sportovního centra Kovona.
Rozhovory Rozhovory
ne 25.9. | redakce

David Hampel: Brankáři v klubu mají perspektivu do budoucna

Před novou sezónou se novým trenérem brankářů stal David Hampel, který vystřídal Branislava Rzeszota. Rozhovor se pochopitelně točil kolem gólmanů MFK, ale i jeho aktivní či trenérské kariéry.

st 14.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Soukeník

S novou letní tváří Dominikem Soukeníkem jsme probrali aktuální situaci, euforii v jeho mateřském Hradci Králové, volný čas a prozradil také svůj oblíbený klub, kterému fandí…

út 6.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Cienciala

Povídání s Lukášem Ciencialou mohlo vzniknout až na duel s pražskou Duklou, ale nakonec se tak stalo už před zápasem proti Táborsku. „Host“ z ostravského Baníku vykládal o Karviné, Třinci a Dukle, kde působil celou minulou sezónu. V hlavním městě se o sebe mladý fotbalista musel postarat sám. Zmínil také radost z návratu na hřiště do Jablunkova…

st 24.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Adam a Dávid Krčíkovi

Bratři v A-týmu MFK Karviná? To tady ještě nebylo – tedy až do druhé poloviny července. Adam a o pár týdnů později i jeho mladší bratr Dávid podepsali smlouvu v Karviné. Od té doby spolu bydlí a zvykají si na nové prostředí. Tím, že Dávid na jaře působil v Jihlavě, se nabízelo, že právě před domácím utkáním proti Vysočině vznikne společný rozhovor…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo