Generální partner
Světlý režim
26. září 2016

V úterý na pohár! Karviná hraje s Prostějovem

Svěřence Jozefa Webera čeká třetí kolo MOL Cupu, ve kterém je čeká nováček FNL. Utkání začíná v 15:30 hodin, pokladny se otevřou o hodinu dřív.

Po sobotní nečekané pauze, kdy se domácí duel s Libercem neuskutečnil, vyběhnou karvinští fotbalisté k utkání národního poháru s cílem postoupit do čtvrtého kola. „Budeme hrát pochopitelně naplno, ale zároveň dáme příležitost dalším hráčům. Na šanci čekají Derrick Mensah, Pavel Košťál a další,“ pravil kouč Jozef Weber.

V pohárových zápasech není nouze o překvapení, hráči Karviné by však tomu chtěli vyhnout. Favorit je jasný, ale ve sportu nikdy nevíte. „Pohárové zápasy jsou specifické. Vezměte si třeba ostravský Baník, který minulý týden vypadl na hřišti Litoměřicka. My opravdu nechceme dopustit překvapení na náš účet. Chceme postoupit dál,“ burcuje se vší vážností karvinský trenér.

Nováček Fotbalové národní ligy druhou nejvyšší soutěž uzavírá a přesvědčuje se o její kvalitě. Tým ze západního koutu Hané naposledy o víkendu nestačil v domácím prostředí na Vlašim, které podlehl 0:3. Co se týče MOL Cupu, tak Prostějov si postup do třetího kola zajistil výhrami v Tišnově (3:0) a v brněnské Líšní (3:1).

Zápas 3. kola MOL Cupu MFK Karviná – 1. SK Prostějov začíná na Městském stadionu v Karviné-Ráji v úterý 27. září v 15:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek. Jednotné vstupné bylo stanoveno na 50 Kč, permanentkáři mají vstup zdarma. Pokladny u všech sektorů se otevřou hodinu před plánovaným výkopem.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo