Generální partner
Světlý režim
1. říjen 2012

V úterý změříme síly s Hlučínem

Před nedělním utkáním s Viktorií Žižkov sehrají naši fotbalisté přípravné utkání s Hlučínem. Zápas začne v 15:30 hodin na Bažantnici.

„Potřebujeme vidět kluky v zápasové zátěži, proto sehrajeme toto modelové utkání v úterý odpoledne,“ vysvětlil trenér Petr Mašlej s tím, že proti třetiligovému celku dostanou příležitost také hráči širšího kádru.

Oba soupeři se spolu střetli naposledy před devíti týdny v závěrečné fázi přípravy. Domácí celek díky gólové produktivitě zvítězil po brankách Antonína Presla, Emila LeGianga a Václava Juřeny 3:0. Náš úterní soupeř se momentálně nachází s šestnácti body za čtyři výhry, stejný počet remíz a jednu porážku na šesté příčce tabulky MSFL.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo