Generální partner
Světlý režim
1. duben 2018

VIDEOROZHOVOR: Hráč zápasu? Brankář Le Giang

Opět byl Hráčem utkání! Brankář Patrik Le Giang držel celý zápas akcie MFK Karviná na bodový zisk na horké půe Zbrojovky Brno - a podařilo se.

Opět byl strůjcem bodového úspěchu a jako bonus přidal čisté konto. Patrik Le Giang podal v Brně výborný výkon. „Sbíráme bod po bodu, je to pro nás důležité. Doufám, že v tom budeme pokračovat i dál,“ prohlásil.

Pětadvacetiletý brankář vyzdvihl kromě spoluhráčů také obě brankové konstrukce, které několikrát celému týmu pomohly, naopak Zbrojovka z nastřelených tyčí a břeven byla nešťastná. „Jsem rád, že to nakonec takhle dopadlo,“ hodnotil slovenský gólman čtvrtou remízu svého týmu za sebou. 


Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo