Mlade talenty

Vánoční jarmark se vydařil nad očekávání

12.12.2018 | redakce
 

Vánoční jarmark se vydařil nad očekávání Spokojenost, úsměvy, dobrá předvánoční nálada a přiučení se něčeho nového. Tyto atributy provázely celou úterní akci, kterou navštívilo na pět stovek návštěvníků z řad příznivců klubu i široké veřejnosti.

 

První návštěvníci dorazili hned kolem třetí hodiny a hned šli tvořit do kreativních dílniček – zdobení perníčků zajistil Kroužek šikovných rukou při Městských klubech seniorů v Karviné, nechyběla dílnička Evičky, promotéři HITRÁDIA Orion či dílnička Regionální knihovny Karviná. 

Velký úspěch slavilo kolo štěstí, lákala, nová fotostěna či stánek Oblastního spolu Českého červeného kříže Karviná. Děti zdobily živý stromeček, který dodalo OBI Havířov, občerstvily se výbornými langoši od Dušana Micenka a Karvinský pivovar pro všechny malé návštěvníky uvařil chutný punč s ovocem. Lidé brali útokem také Fanshop s klubovými suvenýry. Prodaly se rovněž permanentky na jarní část FORTUNA:LIGY.

Kavárna a cukrárna Rotigel prodávala pralinky a celý výtěžek putoval na hendikepovaného Milana Janoše – Vánoční jarmark totiž měl charitativní podtext a vybrané peníze ze stánku MFK Karviná, cukrárny a z šatny fotbalistů poputuje na tohoto mladého člověka z Karviné, který trpí dětskou mozkovou obrnou, ale je například velmi dobrý v počítačových dovednostech.

Před pátou hodinou odpolední už dorazili ti, kteří lákali především – prvoligoví fotbalisté. Malí i velcí fanoušci vzali útokem připravené podpisové kartičky a hráči měli co dělat, aby všechno včetně fotografování stihli. „Tolik lidí jsem vážně nečekal. Celkově šlo o výborně zorganizovanou akci. Klobouk dolů,“ uvedl stoper Pavel Dreksa, který se dává dohromady po zranění.  


Hráči se po autogramiádě přesunuli do kreativních dílniček a vyzkoušeli si svoji zručnost – zdobily perníčky, vybarvovaly omalovánky či zkoušeli poskytnout první pomoc na připravené figuríně.

Nutno dodat, že bez partnerů by se taková akce nepodařila. „Děkujeme moc všem. Bylo to bezvadné odpoledne pro všechny. Důležité je, že se nám podařilo vybrat peníze pro Milana Janoše. Přesnou částku ještě nevíme, ale určitě dáme všem v nejbližších dnech vědět,“ řekla hlavní organizátorka celé akce, marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová.

MFK Karviná ještě jednou děkujeme všem partnerům: Statutární město Karviná, Radegast, Zámeček Petrovice, Pizzerie Na Studentské, Karvinský pivovar, Residomo, SLU-OPF, STARS Karviná, OBI, Regionální knihovna Karviná, AVON, Oblastní spolek Český červený kříž Karviná, Bertyčky, Kavárna Rotigel, Vinotéka-dárkovka Pavlovín, Eva Rytířová, Hitrádio Orion, Kroužek šikovných rukou při Městských klubech seniorů v Karviné a Korso Karviná (OC Karviná).

Fotogalerie

               
 

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna