Mlade talenty

Vánoční jarmark se vydařil nad očekávání

12.12.2018 | redakce
 

Vánoční jarmark se vydařil nad očekávání Spokojenost, úsměvy, dobrá předvánoční nálada a přiučení se něčeho nového. Tyto atributy provázely celou úterní akci, kterou navštívilo na pět stovek návštěvníků z řad příznivců klubu i široké veřejnosti.

 

První návštěvníci dorazili hned kolem třetí hodiny a hned šli tvořit do kreativních dílniček – zdobení perníčků zajistil Kroužek šikovných rukou při Městských klubech seniorů v Karviné, nechyběla dílnička Evičky, promotéři HITRÁDIA Orion či dílnička Regionální knihovny Karviná. 

Velký úspěch slavilo kolo štěstí, lákala, nová fotostěna či stánek Oblastního spolu Českého červeného kříže Karviná. Děti zdobily živý stromeček, který dodalo OBI Havířov, občerstvily se výbornými langoši od Dušana Micenka a Karvinský pivovar pro všechny malé návštěvníky uvařil chutný punč s ovocem. Lidé brali útokem také Fanshop s klubovými suvenýry. Prodaly se rovněž permanentky na jarní část FORTUNA:LIGY.

Kavárna a cukrárna Rotigel prodávala pralinky a celý výtěžek putoval na hendikepovaného Milana Janoše – Vánoční jarmark totiž měl charitativní podtext a vybrané peníze ze stánku MFK Karviná, cukrárny a z šatny fotbalistů poputuje na tohoto mladého člověka z Karviné, který trpí dětskou mozkovou obrnou, ale je například velmi dobrý v počítačových dovednostech.

Před pátou hodinou odpolední už dorazili ti, kteří lákali především – prvoligoví fotbalisté. Malí i velcí fanoušci vzali útokem připravené podpisové kartičky a hráči měli co dělat, aby všechno včetně fotografování stihli. „Tolik lidí jsem vážně nečekal. Celkově šlo o výborně zorganizovanou akci. Klobouk dolů,“ uvedl stoper Pavel Dreksa, který se dává dohromady po zranění.  


Hráči se po autogramiádě přesunuli do kreativních dílniček a vyzkoušeli si svoji zručnost – zdobili perníčky, vybarvovali omalovánky či zkoušeli poskytnout první pomoc na připravené figuríně.

Nutno dodat, že bez partnerů by se taková akce nepodařila. „Děkujeme moc všem. Bylo to bezvadné odpoledne pro všechny. Důležité je, že se nám podařilo vybrat peníze pro Milana Janoše. Přesnou částku ještě nevíme, ale určitě dáme všem v nejbližších dnech vědět,“ řekla hlavní organizátorka celé akce, marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová.

MFK Karviná ještě jednou děkujeme všem partnerům: Statutární město Karviná, Radegast, Zámeček Petrovice, Pizzerie Na Studentské, Karvinský pivovar, Residomo, SLU-OPF, STARS Karviná, OBI, Regionální knihovna Karviná, AVON, Oblastní spolek Český červený kříž Karviná, Bertyčky, Kavárna Rotigel, Vinotéka-dárkovka Pavlovín, Eva Rytířová, Hitrádio Orion, Kroužek šikovných rukou při Městských klubech seniorů v Karviné a Korso Karviná (OC Karviná).

Fotogalerie

               
 

• Víkendové výsledky týmů MFK
včera - Slovácko-U19 2:1, U18-Blansko 2:1, Slovácko-U17 2:3, U16-Blansko 5:1, Jihlava-U15 1:1, Jihlava-U14 6:3.

• Čolić vynechá derby s Baníkem
včera - Pro 4 žluté karty musí obránce či záložník ob Benjamin Čolić vynechat následující utkání, kterým bude to páteční proti ostravskému Baníku. Bosenský fotbalista uviděl čtvrtou žlutou kartu na půdě pražské Dukly. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 3 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
20.3. - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem