Mlade talenty

Vánoční jarmark se vydařil nad očekávání

12.12.2018 | redakce
 

Vánoční jarmark se vydařil nad očekávání Spokojenost, úsměvy, dobrá předvánoční nálada a přiučení se něčeho nového. Tyto atributy provázely celou úterní akci, kterou navštívilo na pět stovek návštěvníků z řad příznivců klubu i široké veřejnosti.

 

První návštěvníci dorazili hned kolem třetí hodiny a hned šli tvořit do kreativních dílniček – zdobení perníčků zajistil Kroužek šikovných rukou při Městských klubech seniorů v Karviné, nechyběla dílnička Evičky, promotéři HITRÁDIA Orion či dílnička Regionální knihovny Karviná. 

Velký úspěch slavilo kolo štěstí, lákala, nová fotostěna či stánek Oblastního spolu Českého červeného kříže Karviná. Děti zdobily živý stromeček, který dodalo OBI Havířov, občerstvily se výbornými langoši od Dušana Micenka a Karvinský pivovar pro všechny malé návštěvníky uvařil chutný punč s ovocem. Lidé brali útokem také Fanshop s klubovými suvenýry. Prodaly se rovněž permanentky na jarní část FORTUNA:LIGY.

Kavárna a cukrárna Rotigel prodávala pralinky a celý výtěžek putoval na hendikepovaného Milana Janoše – Vánoční jarmark totiž měl charitativní podtext a vybrané peníze ze stánku MFK Karviná, cukrárny a z šatny fotbalistů poputuje na tohoto mladého člověka z Karviné, který trpí dětskou mozkovou obrnou, ale je například velmi dobrý v počítačových dovednostech.

Před pátou hodinou odpolední už dorazili ti, kteří lákali především – prvoligoví fotbalisté. Malí i velcí fanoušci vzali útokem připravené podpisové kartičky a hráči měli co dělat, aby všechno včetně fotografování stihli. „Tolik lidí jsem vážně nečekal. Celkově šlo o výborně zorganizovanou akci. Klobouk dolů,“ uvedl stoper Pavel Dreksa, který se dává dohromady po zranění.  


Hráči se po autogramiádě přesunuli do kreativních dílniček a vyzkoušeli si svoji zručnost – zdobili perníčky, vybarvovali omalovánky či zkoušeli poskytnout první pomoc na připravené figuríně.

Nutno dodat, že bez partnerů by se taková akce nepodařila. „Děkujeme moc všem. Bylo to bezvadné odpoledne pro všechny. Důležité je, že se nám podařilo vybrat peníze pro Milana Janoše. Přesnou částku ještě nevíme, ale určitě dáme všem v nejbližších dnech vědět,“ řekla hlavní organizátorka celé akce, marketingová manažerka MFK Karviná Leona Mývaltová.

MFK Karviná ještě jednou děkujeme všem partnerům: Statutární město Karviná, Radegast, Zámeček Petrovice, Pizzerie Na Studentské, Karvinský pivovar, Residomo, SLU-OPF, STARS Karviná, OBI, Regionální knihovna Karviná, AVON, Oblastní spolek Český červený kříž Karviná, Bertyčky, Kavárna Rotigel, Vinotéka-dárkovka Pavlovín, Eva Rytířová, Hitrádio Orion, Kroužek šikovných rukou při Městských klubech seniorů v Karviné a Korso Karviná (OC Karviná).

Fotogalerie

               
 

• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem