Generální partner
Světlý režim
20. září 2011

Ve středu Ondrášovka Cup v Teplicích

Překoná letos MFK OKD Karviná poprvé bránu osmifinále Ondrášovka Cupu? O tom dost napoví středeční první utkání 4. kola na hřišti prvoligových Teplic.

FK Teplice si připsaly povedený vstup do letošního ročníku Gambrinus ligy, tým trenéra Petra Rady je na průběžném pátém místě tabulky. "Očekávám kvalitní utkání, Teplicím se daří a formu budou chtít potvrdit i v poháru," míní hlavní trenér Karel Kula.

Kouč Karviné dodává: "Soupeř je jasným favoritem, ale my chceme překvapit a získat dobrou výchozí pozici do domácí odvety."

Karviná má před sebou náročný anglický týden, dají se proto očekávát změny v sestavě. "Ale konkrétní nebudu," poznamenal Karel Kula.

Teplice v letošním ročníku Ondrášovka Cupu vyřadily Ústí nad Labem (2:0) a Mikulovice (4:0). První osmifinálové utkání začíná ve středu od 17:30 na Stínadlech.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo