Generální partner
Světlý režim
24. červenec 2012

Ve středu duel s Hlučínem

Poslední přípravný zápas čeká na svěřence kouče Pavla Malury. Ve středu je na hřišti U Bažantnice prověří Hlučín.

„Jako generálku zápas s Hlučínem nebereme. V neděli nás ještě čeká utkání prvního kola Poháru České pošty v Otrokovicích. To bude generálka na nováčka z Pardubic, kterého přivítáme na domácím stadionu v prvním ligovém kole ,“ uvedl trenér MFK OKD Karviná Pavel Malura.

Jeho svěřence čekalo po týdenním soustředění v rakouském Heiligenkreuzi krátké volno, ale už od úterka se připravují na blížící se start druholigové sezony, která vypukne už příští víkend.

Trenér Hlučína, Pavel Hajný, věří, že jeho celek je dobře připravený a tento přípravný duel zvládne. „Věřím, že i proti takto ambicióznímu celku druhé ligy, jakým Karviná je, můžeme uspět podobně, jako proti Třinci,“ nechal se slyšet na klubovém webu. Hlučín si s Třincem, který sestoupil z druhé ligy, poradil na jeho hřišti 1:0.

Zápas se uskuteční na stadionu U Bažantnice, v Karviné-Novém Městě, od 17 hodin. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo