Generální partner
Světlý režim
5. únor 2013

Ve středu na Kovoně s Hlučínem

Po soustředění na Slovensku čeká na karvinské fotbalisty ve středu po obědě další přípravný zápas. Od 14 hodin se střetnou s třetiligovým Hlučínem.

Do třetího zápasu během osmi dnů nebudou moci zasáhnout nemocní Richard Vaclík, Tomáš Hrtánek a David Puškáč. Naopak fit jsou Elvist Ciku s Josefem Hoffmannem. „Elvist už od pondělí normálně trénuje a bude na středeční zápas připravený. Pepa Hoffmann s námi absolvoval první trénink, ale se zápasovou zátěží ještě raději počkáme,“ řekl trenér Karviné Jan Pánik.

Už jen necelý měsíc zbývá do startu jarní části a Karvinští mají před sebou ještě pár přípravných utkání. Příležitost už však nebudou dostávat dvě kompletní jedenáctky. „Máme v plánu zápasovou zátěž stupňovat tak, aby hráči odehráli větší část zápasu, takže už tolik změn během utkání nebude,“ doplnil Jan Pánik.

Pro hlučínské fotbalisty bude duel s Karvinou teprve čtvrtým přípravným zápasem zimního období. Shodně 1:5 podlehli druholigové Opavě i mistrovskému celku ze Slovenska - MŠK Žilina. Vítězství přišlo až na třetí pokus. Dalšího účastníka Corgoň ligy, Myjavu, zdolal celek z MSFL 3:2, přestože už 0:2 prohrával.

Utkání mezi Karvinou a Hlučínem se odehraje ve středu 6. února od 14 hodin na umělé trávě na Kovoně. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo