Generální partner
Světlý režim
19. listopad 2012

Ve středu příprava Třincem

Podzimní boje ve druhé lize jsou sice u konce, ale to neznamená, že by Karvinští zaháleli. Je tomu přesně naopak. Už ve středu na ně čeká přípravné utkání s třetiligovým lídrem z Třince. Zápas začne na hřišti U Bažantnice ve 13:30 hodin.

Hosté z Třince se ještě musí ještě minimálně týden udržovat v zápasovém rytmu, protože je 28. listopadu čeká odvetný zápas Poháru České pošty na hřišti prvoligové Mladé Boleslavi. První zápas skončil na severu Moravy remízou 1:1. Naopak domácí celek ukončil podzimní pouť druhou ligou na desáté příčce a nyní dají trenéři příležitost hráčům, kteří toho příliš nenahráli nebo nastupují za béčko.

„Potřebujeme hráče vidět v zápasovém rytmu a zatížení. Navíc máme některé kluky zraněné nebo nemocné a do středečního zápasu nezasáhnou. Ale to je normální. Přeci jen půlsezóna byla dlouhá a je to přirozené. Jedná se o Michala Gondu a Ondřeje Cvernu. Nemocní jsou Pavel Vrána s Josefem Hoffmannem,“ vypočítával marody trenér Jan Pánik.

Přípravný duel MFK OKD Karviná - Fotbal Třinec začne na hřišti U Bažantnice ve středu 21. listopadu ve 13:30 hodin.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo