Generální partner
Světlý režim
29. listopad 2016

Ve středu všichni na pohár - přijede Dukla Praha!

Už podruhé v sezóně se Karvinští potkají s pražským „armádním“ klubem. Po vítězném zápase v ePojisteni.cz lize se tentokrát utkají v rámci osmifinále MOL Cupu – ve středu 30. listopadu v 16 hodin na domácím trávníku. Pokladny se otevřou 75 minut před startem utkání.
V pokročilé fázi je soutěž o český pohár zvaná podle titulárního partnera MOL Cup. Karvinští se do osmifinále probojovali po výhrách nad týmy z nižších soutěží (v Novém Jičíně výhra 2:1, s Prostějovem 2:0pp). Tentokrát se už postaví klubu, který hraje stejnou soutěž – los rozhodl, že tím klubem je Dukla Praha. 

Na Duklu má Karviná dobré vzpomínky, v rámci ligového zápasu, který se hrál v srpnu, zvítězila 2:1. Tentokrát nepůjde o body, ale o postup do jarního čtvrtfinále, které se už nebude týkat favoritů jako Sparta či Plzeň – oba kluby skončily své účinkování právě v osmifinále na půdě Zlína, respektive Opavy. Fotbalové asociaci tak perfektně vyšel předsezónní tah, tedy zatraktivnit a změnit několik let starý nezáživný model. Od začátku letošní sezóny se každé kolo losuje a o zajímavé dvojice včetně výsledků tak není nouze.

Karvinští trenéři dávají pravidelně příležitost méně vytěžovaných hráčům a ani osmifinálový duel nejspíš nebude výjimkou. Jistojistě se například v bráně představí Branislav Pindroch, na hřišti by se také mohli objevit mladí Puchel, Galuška, Nimely, možná i Smrž. Dukla prošla do této fáze poháru po výhře 3:0 v Převýšově a 2:1 ve Velkém Meziříčí.

Vstupenky na osmifinále MOL Cupu MFK Karviná – FK Dukla Praha jsou ve stejné cenové relaci jako na ligové zápasy a zakoupit si je můžete na pokladnách před zápasem od 14:45 hodin. Majitelé permanentek mají vstup zdarma! Utkání začne v 16 hodin, hlavním rozhodčím bude pan Radek Dubravský.   
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo