15. srpen 2017

Věřil jsem i v poslední desetiminutovce, tvrdil Šisler

Defenzivního záložníka Jana Šislera obklopili po zápase novináři. S dcerou v náručí trpělivě odpovídal na dotazy a přiznal, že v závěru věřil, že se jeho týmu podaří vyrovnat. To se také stalo a Karvinští získali před svými skvělými fanoušky bod za remízu 1:1.

Podle slov stabilního člena základní sestavy se prvních patnácti minutách celý tým v utkání s účastníkem předkola Evropské ligy hledal, následně až do konce poločasu už to bylo lepší. „Chtělo to jen lépe vyřešit některé situace. Hned po změně stran nás Boleslav opět zatlačila, a přestože jsme se z toho vymanili, tak jsme inkasovali,“ podotkl Jan Šisler.

Sám se bál, aby nezůstalo u jediného gólu. „Mohlo to tak klidně dopadnout, ale v posledních deseti minutách jsme vrhli všechny síly do útoku, hosty jsme zatlačili a nakonec po zásluze vyrovnali,“ těšilo devětadvacetiletého fotbalistu.

Karvinští mají po prvních třech kolech čtyři body a v tomhle ohledu kopírují minulou premiérovou prvoligovou sezónu. „Asi můžeme být spokojení. Všechny body jsme uhráli doma, venku to zatím nejde, ale tam to pořádně nešlo ani v minulé sezóně. Nevím, čím to je. Možná našimi fanoušky, kteří jsou doma fantastičtí a dostanou z nás maximum,“ prohlásil na závěr Jan Šisler s tím, že bez bodů z venkovních utkání to nepůjde a bude potřeba je vozit i z cizích trávníků.

so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.