Mlade talenty

Vojtěch Smrž prodloužil smlouvu

12.12.2018 | redakce
 

Vojtěch Smrž prodloužil smlouvu Hezký předvánoční dárek si společně nadělili klub a samotný hráč. Stále ještě jednadvacetiletý fotbalista prodloužil s MFK Karviná smlouvu do konce kalendářního roku 2022.

 

Autor dvou ligových tref patří od poloviny podzimu ke stabilním článkům základní sestavy. „Vojta patří stále mezi mladé hráče a jsme rádi, že se nám podařilo s ním prodloužit smlouvu. Během podzimu si svými výkony řekl o základní sestavu. Věříme ale, že jeho výkonnost bude ještě stoupat,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Odchovanec šumperského fotbalu, který do Karviné přesídlil v dorosteneckém věku, si prodloužení smlouvy náležitě považuje. „Mám pochopitelně velkou radost a jsem tady spokojený. Z mojí strany nebyl důvod nepodepsat novou smlouvu. Škoda jen, že nám podzim nevyšel podle představ. Na jaře musíme zabrat,“ řekl po krátce po podpisu sám Vojtěch Smrž.

Defenzivní záložník MFK má na svém kontě 21 prvoligových startů a dva góly (do sítě Opavy a Mladé Boleslavi). V lednu dvaadvacetiletý záložník je upsán aktuálně patnáctému týmu FORTUNA:LIGY přesně do 31. prosince 2022.• Los nové sezóny ve středu
včera - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem