Generální partner
Světlý režim
26. červenec 2019

Volný prodej vstupenek na Slavii v plném proudu!

Minutu po půlnoci ze čtvrtku na pátek se rozběhl prodej lístků na atraktivní domácí zápas proti mistrovské Slavii, který se uskuteční první srpnovou neděli od půl páté odpoledne.
Úřadující mistr a čtvrtfinalista Evropské ligy – to je lákadlo jako hrom. Velkoklub z hlavního města se na Městském stadionu v Karviné-Ráji představí 4. srpna od 16:30 hodin. Cena vstupenek byla stanovena na 200 Kč do všech sektorů, děti do šesti let mají vstup zdarma ovšem bez nároku na místo.

Fanoušci si mohou vstupenky opatřit na tradičních předprodejních místech. Jako nejpohodlnější se jeví prodejní síť Tickeportal – přímo online či na pobočkách. Ovšem není problém navštívit MěDK nebo Kino Centrum v Karviné.

PŘEDPRODEJ V BODECH

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?