Generální partner
Světlý režim
13. červenec 2016

Všechno jde podle plánu, ve čtvrtek další zápas

Karvinští fotbalisté tráví v Šamoríně už třetí den a stihli už také jeden vítězný zápas a několik tréninkových jednotek včetně pravidelné regenerace. Ve čtvrtek je na pořadu druhý plánovaný zápas (proti Gazoviku Orenburg), v pátek se jede domů.

Zatím jen pozitiva přináší herní soustředění u našich „federálních bratrů“. Kvalitní herní plochy, regenerace, k tomu navíc i zvládnutý první ze dvou naplánovaných zápasů. „Zatím spokojenost, trénujeme asi 5 kilometrů od Šamorína v příjemném prostředí. Bydlíme v hotelu Kormorán, kde máme i pravidelnou regeneraci. Kluci dokonce objevili přírodní koupaliště, takže se tam chodí po tréninku vždy osvěžit,“ řekl trenér Jozef Weber.

Ten do prvního zápasu nevyslal všechny hráče, proto se dá očekávat, že proti ruskému Gazoviku Orenburg si právě ti zahrají. „Ano, přesně tak. Od začátku nastoupí také střídající hráči z utkání proti Mattersburgu. Musíme je protočit a vidět na hřišti během samotného zápasu,“ potvrdil Weber.

Ruský nováček nejvyšší soutěže, který druhou nejvyšší soutěží prošel suverénním způsobem (s vysoce aktivním skóre 61:20), bude dalším velmi kvalitním a neobvyklým protivníkem – přeci jen proti ruskému klubu Karviná v historii nikdy nehrála. „Přesně proto jsme takové soupeře zvolili. A Gazovik bude dalším z nich. Těšíme se na toto utkání,“ doplnil hlavní kouč MFK OKD.

Gazovik Orenburg je v Rakousku až do 22. července na soustředění – zápas se uskuteční v městečku Bad Erlach. Hrát se bude na tamním stadionu ve čtvrtek 14. července od 17 hodin. Ruský soupeř má za sebou v přípravě už několik zápasů (např. remízu 0:0 se Senicí, porážku 1:3 se Žilinou aj.). Kromě duelu s Karvinou čeká na ruské borce ještě Al Wahda ze Spojených arabských emirátů či izraelská Maccabi Petah Tikva.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo