Generální partner
Světlý režim
24. srpen 2021

Vstup do poháru na Valašsku, Slavičín-Karviná (st,17)

Více než dvouhodinovou cestu podstoupí karvinský tým, který se ve středu po obědě vydá do Slavičína k utkání 2. kola MOL Cupu. Karvinští jsou jasným favoritem, vždyť domácí hrají divizi.

Postup! Nic jiného nepřipadá v úvahu. Karvinští jedou na Valašsko v roli jasného favorita. O tom, v jakém složení na stadionu ve Slavičíně nastoupí, se trenéři ještě rozhodnou. „Určitě ale dáme i šanci hráčům, kteří pravidelně v lize nenastupují,“ podotkl asistent hlavního trenéra Jozefa Weber Jan Baránek.

Divizní celek přešel v tomto pohárovém ročníku už přes dva soupeře – v předkole si poradil s Holešovem 3:1 a v 1. kole vyřadil 3:2 po prodloužení Frýdek-Místek.

Ve Slavičíně o víkendu skončila jedna dlouhá a úctyhodná série. Domácí poprvé po třech letech na domácím trávníku prohráli mistrovské utkání. Všechny body přenechal Slavičín soupeři ze Všechovic po porážce 1:3. Naposledy Slavičín doma nevyhrál před třemi lety – 25.9.2018 prohrál ve 3.kole MOL Cupu s Fastavem Zlín vysoko 3:9!

V aktuální sezóně Divize E patří Slavičínu po třech odehraných zápasech až desátá příčka s třemi body za jedno vítězství a dvě porážky. Dle dostupných informací mají domácí rozsáhlou marodku a několik hráčů je zraněných. „Dokud nedáme první gól, tak soupeř bude kousat. Ve Slavičíně se nikomu nehraje příjemně, což umocňuje i divácké prostředí. Čím dřív ten první gól dáme, tím samozřejmě lépe,“ uzavřel Jan Baránek.

Utkání 2. kola MOL CUPu FC TVD Slavičín – MFK Karviná začíná ve středu 25. srpna v 17 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Petr Dorušák.

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo