Generální partner
Světlý režim
14. září 2021

Vstupenky na domácí zápasy s Teplicemi a Chrudimí jsou v prodeji

Nedělní zápas proti severočeským Teplicím se blíží a vstupenky jsou od minulého týdne již v prodeji na obvyklých místech. A prodávají se i vstupenky na pohárový duel s Chrudimí, který se odehraje ve středu 22. září.

Příští dny budou v Karviné nabité fotbalem. Vždyť během pouhých čtyř dnů se fotbalisté MFK představí svým fanouškům hned dvakrát – nejprve v ligovém duelu s Teplicemi a následně v pohárovém zápase proti Chrudimi. Na oba tyto zápasy je už možné zakoupit si vstupenky.

Na zápas FORTUNA:LIGY se cenové rozpětí vstupenek pohybuje od 50 Kč do 140 Kč, na MOL Cup bude v platnosti jednotné vstupné ve výši 80 Kč pro fanoušky nad 15 let. Dítě ve věku 7-15 let zaplatí 50 Kč. Majitelé permic mají samozřejmě na Chrudim vstup zdarma. Otevřeny budou pouze tribuny B a D.

Vstupenky na obě utkání je možné koupit v prodejní síti Ticketportal či jeho prodejních místech, dále potom v Městském domě kultury a kině Centrum. Fanoušci rovněž mohou využít prodeje v den samotného utkání. A pochopitelně před zápasem s Teplicemi si mohou zakoupit na pokladnách vstupenku právě na pohárový zápas.

Utkání MFK Karviná - FK Teplice začíná v neděli 22. září v 16 hodin a pohárový zápas MFK Karviná - MFK Chrudim startuje ve středu 22. září v 15:30 hodin.

SOUHRN V BODECH


Pro vstup na obě utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka)

  • výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
  • výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
  • potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkového očkování alespoň 14 dní od první dávky)
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech


Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo