Mlade talenty

Vstupenky na duel proti Slavii dál v prodeji

20.11.2018 | redakce
 

Vstupenky na duel proti Slavii dál v prodeji Na sobotní zápas proti aktuálně nejlepšímu českému klubu zbývá kolem 1200 vstupenek. Prodej probíhá na obvyklých místech...

 

Těžší premiéru si lze jen těžko představit! Noví trenéři Norbert Hrnčár a Richard Höger chystají od pondělí své svěřence na sobotní utkání proti pražské Slavii – aktuálně vedoucímu týmu tabulky! "Slavia je velký klub, máme před ní respekt a bude to těžký protivník," tuší správně Norbert Hrnčár.

Jak si povede celý tým? Půjde o úspěšnou premiéru nových trenérů? Na tyto a další otázky budou všichni znát odpověď v sobotu odpoledne. Je potřeba však přijít hráče povzbudit a seznámit se s trenéry. Vstupenek zbývá v předprodeji dostatek, proto je jisté, že se bude prodávat i v den zápasu na pokladnách stadionu.  

Jednotné vstupné činí 200 Kč a za připomenutí stojí, že je vstup na stadion je zakázán s batohy, ale naopak pořadatelská služba bude tolerovat vstup fanoušků s dekou.

Možnosti nákupu vstupenek• Herní soustředění U17 u konce
před 2 dny - Mladší dorostenci U17 mají za sebou herní soustředění na Slovensku. V jeho rámci odehráli tři utkání s bilancí 1-1-1. (Zlaté Moravce, 7:2, Spartak Trnava 2:2, Nitra 0:5).

• U19: Skalp Legie Varšava
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci zakončili herní soustředění v Polsku vítězstvím na trávníku Legie Varšava v poměru 2:0 (góly Streit a Greguš).

• U21: Prohra v generálce
12.2. - Juniorský tým podlehl v generálce na jarní část diviznímu Frýdlantu nad Ostravicí 2:3, přestože v poločase svěřenci Marka Bielana vedli. Oba góly domácích vstřelila posila z A-týmu Christian Kouakou.

• V Příbrami 2. března
12.2. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 23. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na stadionu u Litavky v sobotu 2. března od 15 hodin.

• Devatenáctka porazila Plock
12.2. - Dorostenci U19 porazili ve druhém přípravném utkání na herním soustředění polskou Wislu Plock 4:2 po gólech Nogy, Kaczmarczyka, Mrózka a Ratici. Na Slovensku pak sedmnáctka remizovala 2:2 s Trnavou. Dva góly vstřelil Madecki.

• Vítězný začátek soustředění
11.2. - Tým U17 vstoupil vítězně do herního soustředění na Slovensku. V prvním z tří naplánovaných utkání porazil Zlaté Moravce jednoznačně 7:2 i díky čtyřem gólům Patrika Goje.

• Sestřih slezského derby
10.2. - Karvinští získali v prvním utkání jarní části bod za domácí remízu s Opavou. Na sestřih z nejzajímavějších akcí zápasu se podívejte ZDE.

• U19: Remíza v Žilině 3:3
9.2. - Ligoví dorostenci po cestě na herní soustředění v Polsku odehráli přípravné utkání v Žilině proti domácímu MŠK - zápas skončil remízou 3:3 (góly Ratica 2 a Věčorek 1).V pondělí čeká na tým duel s Wislou Plock a ve středu s Legií Varšava.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna