Mlade talenty

Vstupenky na reprezentaci U21 v D-Sportu

14.03.2018 | redakce
 

Vstupenky na reprezentaci U21 v D-Sportu Příští pátek se v Karviné bude hrát kvalifikační duel jednadvacítek Česko vs. Chorvatsko. Vstupenky nejde koupit přes internet, ovšem existují dvě možnosti, jak si je pořídit.

 

Ve středu dopoledne proběhla nominační tisková konference, na které trenér Vítězslav Lavička odtajnil seznam hráčů, s kterými počítá na následující akci – kvalifikační zápasy s Chorvatskem a v Řecku (podrobnosti ZDE). Odpoledne potom začala druhá fáze předprodeje vstupenek na utkání s Chorvatskem.

Vstupenky jsou k dostání v prodejně D-Sport v Obchodním centru Karviná každý den od 9 do 20 hodin. „V tuto chvíli mají v D-Sportu 100 kusů vstupenek do sektoru D3. Pokud se všechny vyprodají, určitě doplníme další. Vstupenky se budou také prodávat v den utkání na pokladnách stadionu,“ přiblížila Pavla Žebroková z oddělení ticketingu MFK Karviná, která ve spolupráci se svazem řeší distribuci vstupenek na utkání jednadvacítky.

Cena byla stanovena na 100 Kč/ks, vstupenky jsou číslovány pouze na sektory – bez čísla řady a sedadla. Kvalifikační utkání Česká republika U21 – Chorvatsko U21 se odehraje na Městském stadionu v Karviné-Ráji v pátek 23. března od 16 hodin.

• Upřesněné přípravné duely
dnes - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
před 3 dny - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.