Generální partner
Světlý režim
12. říjen 2021

Vstupenky na slezské derby od pondělí 18. října!

Na očekávaný zápas, který je na programu příští sobotu, budou vstupenky k dispozici v obvyklých předprodejích (Ticketportal, MěDK a Kino Centrum) s omezením nákupu dvou kusů na osobu. Cena vstupenky je 200 Kč do všech sektorů.

Celý region se na očekávaný zápas těší a poptávka po vstupenkách je ještě před samotným zahájením předprodeje obrovská. Na žádost PČR a klubu FC Baník Ostrava bylo navíc rozhodnuto o uvolnění celkové kapacity tribuny E (sektory E1-E4) pro fanoušky hostů. Celkově se jedná o 856 ks vstupenek, které domácí klub předá hostům k distribuci.

Karvinští permanentkáři, kteří mají zakoupenou permici do sektorů E2-E4, obdrželi zprávu s informacemi, že si mohou do neděle 17. října vybrat přes Ticketportal náhradní volné místo v jakémkoliv sektoru na stadionu. K tomu budou potřebovat číslo permice a ověřovací kód. Pokud tak neučiní, bude ji místo přiděleno.

Předprodej vstupenek do zbylých sektorů Městského stadionu v Karviné-Ráji začne v pondělí 18. října v 18 hodin na Ticketportalu a jeho prodejních místech. Druhý den pak zahájí předprodej i Městský dům kultury Karviná a Kino Centrum. Jednotné vstupné činí 200 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma bez nároku na místo. Ovšem pozor, platí omezení při nákupu – dvě vstupenky na osobu. Nevyprodané vstupenky budou k dispozici v den utkání na pokladnách stadionu od 17 hodin.

Utkání MFK Karviná - FC Baník Ostrava se hraje v sobotu 23. října v 19 hodin.

SOUHRN V BODECH


Pro vstup na obě utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka)

  • výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
  • výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
  • potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkového očkování alespoň 14 dní od první dávky)
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech
Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo