Mlade talenty

Vstupenky na zápas se Sigmou v prodeji

04.09.2017 | redakce, foto/Milan Haluška
 

Vstupenky na zápas se Sigmou v prodeji V pondělí 4. září začal předprodej vstupenek na utkání 7. kola HET ligy mezi MFK Karviná vs. SK Sigma Olomouc, které se bude hrát na Městském stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 16. září od 17 hodin.

 

Čtvrté domácí utkání pomalu klepe na dveře a svěřenci Jozefa Webera potřebují nutně vyhrát. K tomu bude opět potřeba skvělých fanoušků. Duel s nováčkem z Olomouce, který sezónu rozjel velmi dobře, bude prvním ze dvou po sobě jdoucích domácích duelů.

Vstupenky fanoušci zakoupí v obvyklých předprodejích

  • MěDK a Kino Centrum v Karviné – dle otevírací doby od pondělí 4. září
  • v prodejní síti Ticketportal – od pondělí 4. září 9:00
  • na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji v den utkání od 15:45 hodin

Dodatek k předprodeji v MěDK – tam končí z technických důvodů prodej 24 hodin před výkopem. „Chtěli bychom ještě požádat fanoušky, aby v den utkání využívali všech pokladen a nikoliv pouze dvou hlavních, kde se tvoří největší fronty,“ řekla Nikol Mnichová z oddělení ticketingu MFK Karviná.

• Upřesněné přípravné duely
včera - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
21.6. - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.