Generální partner
Světlý režim
17. říjen 2020

Vyjádření MFK Karviná k protestu fotbalových fanoušků dne 18. října na Staroměstském náměstí

Oficiální vyjádření vedení klubu k chystané nedělní akci v Praze.
Přerušení sportovních soutěží v současné koronavirové krizi je samozřejmě velmi komplikované pro profesionální kluby, které se mohou dostat do existenčních problémů. Představitelé MFK Karviná místo protestů s účastí několika stovek lidí, kde kvůli epidemiologické situaci hrozí vysoké riziko nakažení koronavirem, volí raději formu dialogu s Národní sportovní agenturou, resp. Vládou ČR.

S Národní sportovní agenturou se podařila vyjednat finanční pomoc pro všechny kluby FORTUNA:LIGY, která v současné době může nápomoci odvrátit hrozbu existenčních problémů. Jsme pro konstruktivní jednání s představiteli Národní sportovní agentury a Vlády ČR  o možnostech uvolnění opatření pro konání utkání fotbalové ligy, jakmile to zdravotní situace umožní.

MFK Karviná
Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná