Generální partner
Světlý režim
19. červenec 2021

ZLATÝ KAHAN: Duel s CZ Bělehrad a příprava na dorosteneckou ligu

Opět kvalitně obsazený tradiční turnaj staršího dorostu začíná už v úterý 20. července. 41. ročník turnaje Zlatý kahan láká na konfrontaci třeba proti srbskému soupeři.

Na třech místech (Vista, Markvartovice a Koblov) se odehraje oblíbený turnaj. Koronavirová opatření bohužel nedovolila účast slovenským týmům, ale i přesto je obsazení výborné – domácí ostravský Baník, polský Górnik Zabrze, srbská Crvena Zvezda Bělehrad a MFK Karviná. „Jsme rádi, že nás Baník pozval a turnaje se můžeme zúčastnit. Těšíme se na konfrontaci s kvalitními zahraničními kluby, proti kterým nemáme příležitost si zahrát tak často,“ prohlásil trenér karvinské devatenáctky Petr Gibala.

Turnaj je generálkou před startem dorostenecké ligy, která pro Karvinou startuje poslední červencovou sobotu proti Českým Budějovicím. „Turnaj bereme jako kvalitní přípravu před začátkem sezóny. Rádi bychom samozřejmě vyhráli každý zápas, kluci jsou tak nastavení, že do každého zápasu jdou s cílem zvítězit a odevzdat na hřišti maximum,“ doplnil Gibala.

Program MFK Karviná na Zlatém Kahanu:

20.7. (Markvartovice) MFK Karviná – Górnik Zabrze (17:00)
23.7. (Vista, Ostrava-Jih) MFK Karviná – FC Baník Ostrava (17:00)
24.7. (Markvartovice) MFK Karviná – CZ Bělěhrad (10:00)

Úvodní foto: FC Baník Ostrava


Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo