Generální partner
Světlý režim
12. říjen 2021

Zábavné odpoledne přilákalo na čtyři desítky dětí

Každoroční sportovní odpoledne se i přes nepřízeň počasí ve středu 22. září vydařilo. Tentokrát byla akce rozdělena na dvě části – naučnou a sportovní.

Děti před plněním fotbalových disciplín mohly navštívit aktivní stánky Městské policie Karviná, Revírní bratrské pokladny a Hasičského záchranného sboru Karviná. Všem je potřeba poděkovat, že si našli čas a předali dětem nejen drobnosti, ale také cenné rady.

Fotbalová část sportovního odpoledne dopadla rovněž na výbornou. Malí sportovci si na několika stanovištích vyzkoušeli střílení gólů, dráhu na obratnost, ovládání míče a samozřejmě také hru v krásné miniaréně. Průvodci na stanovištích byli dětem kluboví trenéři přípravek a pomohli také kluci z kategorie mladších žáků. Po skončení „tréninku" na hřišti byli všichni fotbaloví nadšenci z řad dětí obdarováni diplomem za účast, drobnými dárky partnerů a sladkostí z cukrárny Slivkafé.

Velké díky patří všem včetně partnerů akce: Heimstaden, Astra Office, Hitrádio Orion, Tiskárna Schenk a Vento Bohemia.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo