Generální partner
Světlý režim
2. duben 2024

Žáci U15 ztratili dvougólový náskok! Sympatické výkony ligových dorostenců na Spartu nestačily

Velikonoční víkend přinesl radost pouze žákům U12, kteří vyhráli derby v Porubě. Ostatní týmy, s výjimkou U15 (na fotkách), bohužel nebodovaly.

U19

AC Sparta Praha U19 – MFK Karviná U19 1:0 (1:0)
Branka:
11. Moudrý
Sestava Karviné: Schovanec - Vavřík, Cheprakov, Skryhun - Magát (82. Kone), Seriš (64. Hazha), Graf (82. Čmiel), Kauan Marlon (64. Kořenek), Galík - Desmond (31. Diawara), Baumgartner.
Trenér Pavel Mazurek: „Po Slavii byla na řadě i Sparta a opět jsme soupeře donutili svým výkonem k maximálnímu úsilí, aby nás porazil. Domácí to opravdu neměli jednoduché, ale fakta jsou neúprosná - stále nemáme žádný bod na jaře a je to naše třetí prohra. Jsme na kluky hodně přísní a zasloužili by si už nějakou odměnu v podobě vítězství. Věřím, že nastane obrat a v tabulce, kde se začíná „vařit voda“, si konečně připíšeme body, které potřebujeme k většímu sebevědomí.“

U17

AC Sparta Praha U17 – MFK Karviná U17 3:1 (1:1)
Branky:
5. Brabec, 52. Kaczmarek, 75. Pavlo - 10. Vlček
Sestava Karviné: Špunda – Pařík, Wrana (77. Nerad), Sikora, Taksonyi – Buček (82. Poledník), Kučák, Gríger (82. Pacík) – Šrot (77. Fian), Vlček (65. Štětinský), Valošek.
Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Prohra 1:3 je spravedlivý rezultát, co se týká gólových šancí - lídr ligy si připsal povinné vítězství. Nám se podařilo navzdory výsledku naplnit zápasový plán. Navázali jsme na remízový výkon se Slavií. Se Spartou jsme si to rozdali jako rovný s rovným a duel byl otevřen téměř do konce. Kluci odehráli nejlepší pasáž ve druhé části prvního poločasu, kdy jsme si po vyrovnání vypracovali tutovku, ale míč skončil na tyči. Ze strahovského tréninkového centra jsme odcházeli se zvednutou hlavou a hráče potěšil projevený respekt ze strany domácích. Byl to dobrý zápas.“

U15

MFK Karviná U15 – FC Zlín U15 2:2 (1:0)
Branky:
31. a 45. z pen. Tlolka - 73. z pen. Truhlář, 77. Střecha
Sestava Karviné: Andl - Lose, Harok, Wilde, Tomica - Tlolka - Štětinský, Ulman, Czyž, Lyčka (79. Preisner) - Kubica (64. Slazyk).
Trenér Jan Laslop: „Zbytečně ztracené body v utkání, které jsme měli dobře rozehrané. Ale individuálními chybami jsme sami nabídli soupeři možnost skórovat a odvézt si bod.“

U14

MFK Karviná U14 – FC Zlín U14 0:5 (0:1)
Branky:
50., 53. a 78. Procházka, 15. a 48. Tkadlčík
Sestava Karviné: Varga – Uryga, Trllo, Totek, Dávid, Hořínek, Chmiel, Cholewa, Plichta, Kotrla, Kutlák. Střídali: Johanides, Makúch, Lingr, Mazurek.

U13

1. FC Poruba U13 – MFK Karviná U13 4:1 (2:0)
Branka Karviné:
76. Tlolka

U12

1. FC Poruba U12 – MFK Karviná U12 1:6 (1:1)
Branky Karviné:
36., 41. a 80. Kramný, 52. a 70. Janulek, 50. Novák

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo