Generální partner
Světlý režim
19. únor 2016

Zápas se Skalicou uzavře herní soustředění

Týden uběhl jako voda a Karvinští mají před sebou závěrečný den – v tom je čeká utkání s nováčkem slovenské Fortuna ligy – MFK Skalica. Hraje se v obci Kopčany v sobotu od 14 hodin.

Po čtvrtečním volnějším odpoledním programu se Karvinští v pátek znovu připravovali na nadcházející jarní část. Ještě před jejím startem však čekají dva soupeři. Tím prvním je Skalica, druhým pak poslední únorový víkend Vítkovice.

V pátek se také definitivně doladila angažmá dvou nových hráčů – Jana Hoška a Sandera Puriho, kteří hráli už proti Znojmu. Zda nastoupí i v sobotu proti Skalici, pro kterou to bude generálka na jarní část, se teprve uvidí. Utkání se odehraje na Slovensku v obci Kopčany – asi 10km od Skalice a 30 km od Břeclavi.

Po utkání se pak karvinská výprava přesune domů. Na neděli a pondělí naordinoval trenér Weber svým svěřencům zasloužené volno a od úterního rána se celý tým začne společně připravovat na závěrečný týden zimní přípravy, jehož vrcholem bude sobotní zápas s Vítkovicemi, který by se měl podle posledních zpráv odehrát na Bažantnici.

Slovenský nováček Fortuna ligy po podzimu celou nejvyšší soutěž s pouhými deseti body uzavírá. Během zimní pauzy narazil na spoustu soupeřů, hodně toho odehrál i proti českým týmům – například Znojmu, FM, Sigmě Olomouc B nebo Zbrojovce Brno U21. A zrovna špatné výsledky nezaznamenal! Pikantností může být skutečnost, že v tomto týmu by stále měl být na testech chorvatský záložník Matej Sivrić, který podzimní část strávil v Karviné.

Přípravné utkání MFK Skalica – MFK OKD Karviná začne na hřišti v Kopčanech v sobotu 20. února ve 14 hodin.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo