Generální partner
Světlý režim
1. duben 2021

Zápas v Jablonci v přímém přenosu ČT Sport

Ligová fotbalová asociace ve druhé polovině tohoto týdne upřesnila další dvě ligová kola - vložené osmadvacáté i následující devětadvacáté, které se bude hrát klasicky o víkendu. Svěřence Jozefa Webera čeká v týdnu duel v Jablonci, o víkendu pak doma s Příbramí.

Jediné vložené kolo jarní části se začne třemi zápasy v úterý 20. dubna a bude pokračovat i o den později zbývajícími duely. Karvinští se vydají přes celou republiku k zápasu v Jablonci, který stanice ČT Sport zařadila do svého přímého přenosu. Na Střelnici se bude hrát od 17 hodin. 

V závěru nabitého týdne, konkrétně v neděli 25. dubna, pak domácí tým MFK Karviná přivítá 1. FK Příbram. Zápas 29. kola F:L začne ve 14 hodin v přímém přenosu O2 TV Fotbal (stream). 

Dubnový zápasový program:

FC Fastav Zlín – MFK Karviná (4.4., 14:00)
MFK Karviná – FC Viktoria Plzeň (10.4., 14:00)
MFK Karviná – SK Dynamo Č. Budějovice (17.4., 16:00)
FK Jablonec – MFK Karviná (20.4., 17:00)
MFK Karviná – 1. FK Příbram (25.4., 14:00)

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo