Mlade talenty

Závěr z bezpečnostní porady před derby

15.07.2019 | redakce
 

Závěr z bezpečnostní porady před derby Na páteční poradě zástupců obou slezských klubů a bezpečnostních složek IZS bylo domluveno, že domácí klub navýší kvótu vstupenek pro hostující vlajkonoše Baníku o necelé dvě stovky.

 

Celý region se už chystá na pondělí 22. července, kdy se bude na Městském stadionu v Karviné-Ráji hrát od 18 hodin slezské derby mezi MFK Karviná a FC Baník Ostrava.

Všechny zainteresované strany se domluvily, že domácí klub poskytne nad rámec pětiprocentní povinné kvóty do sektoru E1 dalších 198 ks vstupenek do částí sektorů D6 a především D7, který sousedí s vyhrazeným sektorem pro vlajkonoše hostů.

Celkově pořádající klub poskytne příznivcům ostravského Baníku 435 ks. „Pevně věříme, že fanoušci hostů naše vstřícné gesto ocení a celé utkání se ponese nejen na trávníku, ale rovněž na tribunách v duchu fair play a bez jakýchkoliv excesů,“ podotkl Technický ředitel a bezpečnostní manažer MFK Karviná Marian Górniok.

Domácí klub zároveň připomíná, že fanoušci musí přijít s vytištěnou vstupenkou v originálních rozměrech. Čtečka turniketu nepřečte ani kód z chytrého telefonu!! Pro hostující fanoušky nebude zřízena fanzóna, sektor E1 bude uzavřen bez možnosti opustit stadion a návštěvníci se musí řídit Návštěvním řádem Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• BÉČKO: Sedm gólů do sítě Opavy
včera - Dva hattricky byly k vidění v neděli na Kovoně - derby slezských rezerv ovládli Karvinští vysoko 7:0. Třemi góly se blýskli Šašinka s Vlachovským.

• Sestřih utkání ve Zlíně
včera - První vítězství sezóně vybojovali karvinští fotbalisté na půdě Zlína. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže
před 2 dny - U19-Slovácko 1:0, U17-Slovácko 4:4 (4:2np), Prostějov-U15 6:0, Prostějov-U14 0:9, Rýmařov-st. žáci B 3:0, Rýmařov-ml. žáci B 9:1.

• S Bohemkou v neděli od tří
před 3 dny - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
22.8. - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
21.8. - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem