Generální partner
Světlý režim
3. leden 2024

Zimní fotbalový kemp opět bavil!

Každoroční akce se těsně po vánočních svátcích zúčastnilo 28 dětí, mezi které dorazil třeba i Ondřej Lingr či hráči prvoligového A-týmu MFK Karviná.

Trenéři Jakub Cisovský, Ondřej Hánl a Miroslav Uryga přivítali téměř třicítku malých fotbalistů z MFK Karviná i klubů z okolí. Čas na trénink byl během všech tří dnů využitý na maximum.

Nejprve se kluci zlepšovali ve hře 1 na 1 a následoval turnaj, druhý den dopoledne se nesl ve znamení nácviku kliček, ovládání míče a znovu zlepšování se ve hře 1 na 1. Odpoledne byly na programu různé soutěže.

Během závěrečného dne nejprve dorazil odchovanec MFK Ondřej Lingr, po něm pak Lucky Ezeh, David Moses, Emannuel Ayaosi a Martins Egwu. Všichni se s malými fotbalisty fotili a rozdali nespočet podpisů. „Návštěva fotbalistů byla velkým zpestřením. Především Ondru Lingra má plno kluků za vzor. Těší nás a máme radost, že se kemp každoročně těší takovému zájmu, škoda jen několika omluvenek kvůli nemocem,“ uvedl Jakub Cisovský a doplnil, že už nyní se svými kolegy plánuje další akce, které, jak sám doufá, budou stejně úspěšné.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo