Mlade talenty

Zimní fotbalový kemp opět lákal

29.12.2018 | redakce
 

Zimní fotbalový kemp opět lákal Dva dny pohybu, zábavy, zdokonalování se a v neposlední řadě také setkání s hráči prvoligového áčka - takový program měli mladí fotbalisté v hale SC Kovona.

 

Ve čtvrtek 27. a v pátek 28. prosince se v hale Sportovního centra Kovona uskutečnil tradiční Zimní fotbalový kemp MFK Karviná, který byl určen pro děti přípravkových kategorií z celého okolí. Během dvou dnů děti pracovaly na vylepšování fotbalových dovedností a užily si spoustu zábavy. 

Jak už bývá zvykem, navázaly také spoustu nových kamarádství. „Kempu se zúčastnilo dvacet dětí, především z MFK Karviná. Ale měli jsme tady i kluky z Vítkovic, Třince nebo Petřvaldu,“ zmínil se o hráčském obsazení Ondřej Hanzel - jeden ze dvou trenérů klubových přípravek, kteří se na kempu dětem věnovali.

Druhým trenérem byl Ondřej Hánl, který popsal náplň obou dnů. „S dětmi jsme během obou dnů stihli během dopoledne dva tréninky, přičemž ten druhý byl kratší a spíše zaměřený na různé hry a soutěže. Po obědě jsme si zahráli turnaj 2 na 2 a druhý den 3 na 3,“ podotkl trenér Hánl s tím, že všichni účastnici obdrželi drobné dárky.

Malé fotbalisty také navštívili hráči A-týmu, konkrétně Ondřej Lingr a Jiří Ciupa, kteří rozdali podpisy, popovídali si s dětmi a samozřejmě se s nimi i vyfotili. Děti se však vzápětí vrátily zpátky k tréninku, protože jejich „hlad“ po fotbale byl velký. „Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při dalších kempech, turnajích a akcích pořádaných klubem MFK Karviná,“ dodali k vydařené akci trenéři Hanzel s Hánlem.

Fotogalerie

       
 

• Los nové sezóny ve středu
včera - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

• Rozhovor s Janem Wolfem
8.6. - Na webu Karvinského deníku vyšel rozhovor s předsedou MFK Karviná Janem Wolfem. Jak viděl uplynulou sezónu první muž karvinské kopané? Rozhovor čtěte ZDE.

• Permanentky od 23. června
7.6. - Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu začne v neděli 23. června. Bližší informace včetně cen zveřejní klub v příštím týdnu.

• Turnaje U8 a U10
6.6. - V pátek cestují svěřenci Ondřeje Hánla (tým U8) do Chomutova na finálový turnaj Ondrášovka Cupu. Ve skupině narazí na Choceň, Kutnou Horu, Spartu Praha, Bohemians Praha a Sigmu Olomouc. Tým U10 pod vedením René Vichera jede do německého Hannoveru - ve skupině narazí na Fenerbahce Istanbul, PAOK Soluň, Concordia Basilej, Löwe Kolín, Skødstrup SF, TSC Oosterhout a TSV Isernhagen. Hodně štěstí všem!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem