Mlade talenty

Zimní fotbalový kemp opět lákal

29.12.2018 | redakce
 

Zimní fotbalový kemp opět lákal Dva dny pohybu, zábavy, zdokonalování se a v neposlední řadě také setkání s hráči prvoligového áčka - takový program měli mladí fotbalisté v hale SC Kovona.

 

Ve čtvrtek 27. a v pátek 28. prosince se v hale Sportovního centra Kovona uskutečnil tradiční Zimní fotbalový kemp MFK Karviná, který byl určen pro děti přípravkových kategorií z celého okolí. Během dvou dnů děti pracovaly na vylepšování fotbalových dovedností a užily si spoustu zábavy. 

Jak už bývá zvykem, navázaly také spoustu nových kamarádství. „Kempu se zúčastnilo dvacet dětí, především z MFK Karviná. Ale měli jsme tady i kluky z Vítkovic, Třince nebo Petřvaldu,“ zmínil se o hráčském obsazení Ondřej Hanzel - jeden ze dvou trenérů klubových přípravek, kteří se na kempu dětem věnovali.

Druhým trenérem byl Ondřej Hánl, který popsal náplň obou dnů. „S dětmi jsme během obou dnů stihli během dopoledne dva tréninky, přičemž ten druhý byl kratší a spíše zaměřený na různé hry a soutěže. Po obědě jsme si zahráli turnaj 2 na 2 a druhý den 3 na 3,“ podotkl trenér Hánl s tím, že všichni účastnici obdrželi drobné dárky.

Malé fotbalisty také navštívili hráči A-týmu, konkrétně Ondřej Lingr a Jiří Ciupa, kteří rozdali podpisy, popovídali si s dětmi a samozřejmě se s nimi i vyfotili. Děti se však vzápětí vrátily zpátky k tréninku, protože jejich „hlad“ po fotbale byl velký. „Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při dalších kempech, turnajích a akcích pořádaných klubem MFK Karviná,“ dodali k vydařené akci trenéři Hanzel s Hánlem.

Fotogalerie

       
 

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna