Mlade talenty

Zimní fotbalový kemp opět lákal

29.12.2018 | redakce
 

Zimní fotbalový kemp opět lákal Dva dny pohybu, zábavy, zdokonalování se a v neposlední řadě také setkání s hráči prvoligového áčka - takový program měli mladí fotbalisté v hale SC Kovona.

 

Ve čtvrtek 27. a v pátek 28. prosince se v hale Sportovního centra Kovona uskutečnil tradiční Zimní fotbalový kemp MFK Karviná, který byl určen pro děti přípravkových kategorií z celého okolí. Během dvou dnů děti pracovaly na vylepšování fotbalových dovedností a užily si spoustu zábavy. 

Jak už bývá zvykem, navázaly také spoustu nových kamarádství. „Kempu se zúčastnilo dvacet dětí, především z MFK Karviná. Ale měli jsme tady i kluky z Vítkovic, Třince nebo Petřvaldu,“ zmínil se o hráčském obsazení Ondřej Hanzel - jeden ze dvou trenérů klubových přípravek, kteří se na kempu dětem věnovali.

Druhým trenérem byl Ondřej Hánl, který popsal náplň obou dnů. „S dětmi jsme během obou dnů stihli během dopoledne dva tréninky, přičemž ten druhý byl kratší a spíše zaměřený na různé hry a soutěže. Po obědě jsme si zahráli turnaj 2 na 2 a druhý den 3 na 3,“ podotkl trenér Hánl s tím, že všichni účastnici obdrželi drobné dárky.

Malé fotbalisty také navštívili hráči A-týmu, konkrétně Ondřej Lingr a Jiří Ciupa, kteří rozdali podpisy, popovídali si s dětmi a samozřejmě se s nimi i vyfotili. Děti se však vzápětí vrátily zpátky k tréninku, protože jejich „hlad“ po fotbale byl velký. „Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při dalších kempech, turnajích a akcích pořádaných klubem MFK Karviná,“ dodali k vydařené akci trenéři Hanzel s Hánlem.

Fotogalerie

       
 

• Víkendové výsledky týmů MFK
včera - Slovácko-U19 2:1, U18-Blansko 2:1, Slovácko-U17 2:3, U16-Blansko 5:2, Jihlava-U15 1:1, Jihlava-U14 6:3.

• Čolić vynechá derby s Baníkem
včera - Pro 4 žluté karty musí obránce či záložník ob Benjamin Čolić vynechat následující utkání, kterým bude to páteční proti ostravskému Baníku. Bosenský fotbalista uviděl čtvrtou žlutou kartu na půdě pražské Dukly. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila Disciplinární komise LFA.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 3 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
20.3. - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem