Mlade talenty

Zlatý víkend mladší přípravky U9

14.01.2019 | redakce
 

Zlatý víkend mladší přípravky U9 Povedenou poslední sobotu a neděli mají za sebou hráči týmu U9 pod vedením trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka – zúčastnili se totiž hned tří turnajů a ze všech si odvezli pohár za první místo.

 

Trenéři tým rozdělili a vyjeli na tři turnaje – první v sobotu 12. ledna a dva v neděli 13. ledna. „Jsme spokojení, kluci to zvládli a bavili se fotbalem. Nový rok 2019 jsme začali opravdu velmi dobře,“ narážel spokojený kouč Dávid Král i na předešlé turnaje, kterých se s týmem zúčastnil od začátku ledna.
 
Púchov (12.1.)

Výsledky: MFK–Juventus Žilina 4:0, MFK-Púchov 5:2, MFK-Spartak Trnava 0:2, MFK-Dubnica 1:0, semifinále: MFK-Nitra 5:2, finále: MFK-Petržalka 2:1.

Hráči: Kutlák, Hlobil, Jezerčák, Barčák, Kotrla, Johanides, Večeřa, Hoffmann, Hořínek, Škapa.

Hlučín (13.1.)

Výsledky: MFK-Vítkovice (r. 2010) 9:0, MFK-Baník Ostrava 3:1, MFK-Vítkovice (r. 2011) 7:0, MFK-Petřkovice 7:1, MFK-Hlučín 5:0

Hráči: Kutlák, Hlobil, Jezerčák, Barčák, Johanides, Večeřa, Hoffmann, Škapa

Palkovice (13.1.)

Výsledky: MFK-Poruba 4:0, MFK-Krno 9:1, MFK-Frýdek-Místek 3:0, MFK-Staré Město 1:3

Hráči: Skulina, Chmelina, Makúch, Pazderník, Poncza, Kočemba, Zahatlan, Bigas, Pytlík• Sestřih z Mladé Boleslavi
včera - Karvinští vstoupili do sezóny smolnou porážkou na půdě Mladé Boleslavi. Nejzajímavější okamžiky zápasu najdete v sestřihu ZDE.

• Volný prodej na slezské derby
včera - Minutu po půlnoci z neděle na pondělí začal v síti Ticketportal volný prodej vstupenek na zápas 2. kola mezi Karvinou a Ostravou. V MěDK se začne od pondělního rána (7:00) v Kině Centrum potom odpoledne (16:00). Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně 4 vstupenky. Cena? 200 Kč za kus. Podrobnosti ZDE.

• V sobotu vyhrála osmnáctka
před 2 dny - První zápasy letní přípravy mají za sebou starší dorostenci U19 a U18. Devatenáctka podlehla 1:3 ostravskému Baníku, osmnáctka zdolala 6:3 muže Bystřice nad Olší.

• S mistrem v neděli 4. srpna
před 3 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila čtvrté ligové kolo. Karvinští vyzvou na Městském stadionu v Karviné-Ráji mistrovskou Slavii v neděli 4. srpna od 16:30 hodin.

• První přípravné duely
12.7. - V sobotu 13. července jsou na programu první přípravná utkání B-týmu a st. dorostenců. Béčko se představí v Petrovicích proti Lokomotivě od 10:15 hodin. Ligový dorost U19 hostí od 9 hodin na Bažantnici ostravský Baník a následně tým U18 od 11 hodin Bystřici nad Olší.

• Rundić kapitánem
11.7. - Stoper Milan Rundić bude kapitánem MFK Karviná. Na předsezonní tiskové konferenci o tom informoval trenér František Straka.

• Přednostní prodej na derby
8.7. - Pro majitele nových permanentek začal v pondělí 8. července ráno online prodej vstupenek na zápas proti ostravskému Baníku. Omezení? 1 permice = max. 4 ks vstupenek. Volný prodej pro ostatní zájemce bude spuštěn příští pondělí ráno. Podrobnosti ZDE.

• Ve středu beseda s fanoušky
6.7. - Na středeční (10.7.) pátou hodinu odpolední je svoláno tradiční setkání vedení klubu a hlavního trenéra s fanoušky. Akce proběhne v PRESSCENTRU na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem