Sedmnáctka vyhrála zaslouženě ve Zlíně20.05.2019

Smrž: V lize na stoperu to byla moje premiéra19.05.2019

Sedmnáctka vyhrála zaslouženě ve Zlíně

Ligoví dorostenci zajížděli v sobotu na Valašsko, konkrétně do Zlína. Devatenáctka nevyužila velké šance a prohrála, aniž by dala gól. Naopak sedmnáctka bodovala na sto procent a odvezla si tři body.

Prohra = jistota baráže, Karviná-Bohemians 1905 0:1

so 18.5. | redakce

Jednogólová domácí porážka s „Klokany“ rozhodla, že Karvinští skončí po nadstavbové části patnáctí a bude je čekat baráž. Soupeř už je také známý – Vysočina Jihlava.

4/5: Závěr pražského dvojboje, Karviná-Bohemians 1905 (so,17)

pá 17.5. | redakce

Třetí duel v sedmi dnech čeká na fotbalisty MFK v sobotu odpoledne. Do Karviné dorazí podruhé v tomto týdnu klub z hlavního města - Bohemians Praha 1905.

Program mládeže MFK (18. - 20. května)

V neděli se na domácím trávníku představí dorostenci U18 a U16 + B žáci. Ligový dorost jede do Zlína, juniorka v pondělí do Prahy a starší i mladší žáci mají zápasové volno.

Vstupenky na sobotní zápas stále v prodeji

čt 16.5. | redakce

Karvinské hráče čeká druhý a zároveň poslední duel v nadstavbové části FORTUNA:LIGY. V sobotu odpoledne vyběhnou svěřenci Františka Straky proti Bohemians Praha 1905.

Mladší žáci porazili Přerov, dařilo se i dorostu U16

čt 16.5. | redakce, foto/René Vicher

Spokojený Wágner: Povedlo se odčinit Příbram

st 15.5. | redakce

út 14.5. | redakce

Čekání na výhru s Duklou konečně skončilo! Karviná-Dukla 3:0

Zvládnou Karvinští dvoukolovou baráž proti Jihlavě a zajistí si prvoligovou příslušnost i pro další sezónu?

• Sestřih utkání s Bohemkou
včera - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 2 dny - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 3 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 3 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.