ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od...

Trest pro Papadopulose

Útočník Michal Papadopulos musí kvůli čtyřem žlutým kartám vynechat sobotní zápas v Teplicích. Trest v podobě zastavení činnosti na jedno utkání potvrdila DK LFA.

Sestřih porážky se Slavií

Sobotní večerní utkání nabídlo zajímavé situace a góly - sestřih najdete ZDE.

Tři dárky pro permanentkáře

Kvůli epidemiologické situace stále není možné přivítat fanoušky na stadionu, tudíž ani poločasová soutěž přímo na hrací ploše nepřipadá v úvahu. Klub se ovšem opět rozhodl zpříjemnit svým permanentkářům chvíle u televize a vždy tři vylosované odměnit - jaké permanentky byly vylosovány? a) D3–6–4 b) D6–6– 5 c) E3–8–27. Ceny je možné si vyzvednout do středy 27. ledna.

Sestřih porážky na Slovácku

Karvinští zahájili jaro porážkou v Uherském Hradišti. Podívejte se na sestřih všech zajímavých momentů sobotního zápasu, který najdete ZDE.

Nový vozový park pro kluby!

Ligová fotbalová asociace během zimní přestávky přistoupila k zásadnímu kroku na poli obchodním, kde došlo po dlouhých letech ke změně na pozici automobilového partnera. Novým oficiálním partnerem F:L, který současně zajistí vozový park všem klubům nejvyšší soutěže, se od ledna 2021 stala společnost Louda auto. Více ZDE.

Start dorost. ligy posunutý

Restart I. Celostátní ligy dorostu U19 a U17 byl prozatím posunut o čtrnáct dnů na víkend 13. a 14. února. Co bude dál, záleží na epidemiologické situaci v ČR.

Sestřih porážky s Pardubicemi

Den před Štědrým dnem zakončili Karvinští podzim domácí prohrou s Pardubicemi, když ve druhém poločase zahodili obrovské šance. Na nejzajímavější momenty duely se podívejte ZDE.

JARO: Termíny prvních dvou kol

LFA upřesnila 15. a 16. kolo FORTUNA:LIGY. V uherském Hradišti proti Slovácku otevřou Karvinští jaro v sobotu 16. ledna od 16 hodin. O týden později, v sobotu 23. ledna od 18:30 hodin, vyzvou na Městském stadionu v Karviné-Ráji mistrovskou Slavii Praha.

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.