U19 (1999):  tým | výsledky | kde? | tabulka U18 (2000):  tým | výsledky | tabulka
U17 (2001):  tým | výsledky | kde? | tabulka U16 (2002):  tým | výsledky | kde? | tabulka

U11 (2007):  tým | výsledky | kde? U10 (2008):  tým | výsledky | kde?
U9 (2009):  tým | výsledky | kde? U8 (2010):  tým | výsledky | kde?
U7 (2011):  tým | výsledky | kde? U6 (2012):  tým | výsledky | kde?
Soupiska nebyla nalezena.

• V Boleslavi 1. prosince
dnes - V rámci 17.kola FORTUNA:LIGY se Karvinští představí na trávníku Mladé Boleslavi v sobotu 1. prosince od 15 hodin.

• Výsledky mládeže (pá-ne)
včera - Baník Ostrava-U19 0:1, U18-Sigma Olomouc 2:2, Baník Ostrava-U17 1:2, U16-Sigma Olomouc 1:5, Zbrojovka Brno-U15 3:0, Zbrojovka Brno-U14 6:1.

• Sestřih zápasu se Spartou
před 2 dny - Nejzajímavější okamžiky sobotního domácího utkání proti Spartě Praha najdete v sestřihu iSport.cz ZDE.

• U21: Prohra v Brně 2:4
před 2 dny - Juniorka MFK dvakrát vedla v Brně po gólech Jana Sucha, přesto odešla v neděli poražena.

• U19+U17: Cenné výhry v Ostravě
před 3 dny - Páteční podvečer patřil dorostencům MFK Karviná, kteří vyhráli v Ostravě nad Baníkem v obou kategoriích - U19 1:0, U17 2:1!

• Rozhovor s Ba Loua
před 3 dny - Před utkáním se Spartou vyzpovídal Karvinský deník ofenzivního borce z Pobřeží Slonoviny. Rozhovor najdete ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
9.11. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 25, c) sektor C3-řada 8-sedadlo 19, d) sektor C3-řada 6-sedadlo 19. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Středeční zkouška VAR
8.11. - Ve středu proběhla na Městském stadionu v Karviné-Ráji zkouška VAR (video assistant referee). V sobotním utkání s pražskou Spartou bude mít hlavní rozhodčí Julínek možnost využít tuto novou technologii - v Karviné vůbec poprvé. Právě kvůli tomu bylo nezbytné vše vyzkoušet a otestovat během modelového utkání starších žáků.