Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Fotbal Fulnek
sobota 9.5.2009
0:3
(0:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Pospěch – Solnický (77. Ďurica), Krása, Vaculín, Sokol – Huvar (58. Lang), Blažek, Janoviak, Houška (89. Otýpka) – Schulmeister, Bitomský.
Pillár – Hoffman, Buryán, Čeman, Jursa – Mišinský, Pavlík, Slončík (80. Juska), Ficek (65. Sourada) – Miloslavljev, Opic (78. Látal)
Branky: 35. Ficek, 63. Opic, 69. Mišinský
ŽK: Lang – Sourada

Komentář

Karvinští zajížděli do Fulneku v roli papírového favorita. A svojí úlohu plnili po celý zápas. Úvodní šance Radka Slončíka a Ondry Ficka zůstaly nevyužity. Ve 14. minutě byl v pokutovém území sražen Pavlík a MFK OKD Karviná dostala možnost zahrávat pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Martin Opic a stejně jako v duelu s béčkem pražské Sparty nedal. Naštěstí tento okamžik nezanechal na našem týmu žádné stopy a nadále jsme hráli svou hru. Ve 31. minutě nepřelstil domácího brankáře Mišinský, ale o necelé čtyři minuty později se to již povedlo. Po velkém závaru ve vápně se k míči probojoval Ficek a pohodlně zavěsil pod břevno – 0:1. Další možnost ke zvýšení skóre měl Mišinský, ale jeho únik po křídle ztroskotal. Druhý poločas se také odehrával v režii Karviné. Nicméně první vážnější šanci si vytvořili fulnečtí. Janoviakovu hlavičku zastavil na brankové čáře Buryán. A od té doby se většinou hrálo podle karvinských not. Nejprve vystrašil Pospěcha v bráně Pavlík, ale jeho pumelice z 25 metrů prolétla kolem levé tyče. V 59. minutě se ocitl před domácím gólmanem Milosavljev, ale jakoby se zalekl a poslal míč mimo. 62. minuta přinesla našemu týmu uklidnění. Po Mišinského centru vyškolil Opic domácího zadáka a na následnou ránu Pospěch nedosáhl – 0:2. V 69. minutě vyhrál Pavlík osobní souboj, nahrál Mišinskému, který si křížnou ranou připsal další branku v dresu Karviné – 0:3. Debakl mohli dokonat i Sourada s Juskou, ale oba dva ve svých příležitostech selhali. Přesto si Karviná veze z Fulneku zasloužené tři body.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo