Generální partner
Světlý režim
20. květen 2009

Krutá porážka Havířova. Béčko znova nadělovalo

Derby dvou béček městských fotbalových klubů dopadlo lépe pro Karvinou. Jak už to na zápasech karvinské rezervy chodívá, i dnes jsme byli svědky brankostroje. Tentokráte jsme dosáhli rekordního výsledku 18:1.
MFK Karviná
středa 20.5.2009
18:1
(9:0)

Diváci: 0
MFK Havířov B

Komentář

Kdo dnes nedorazil na Městský stadion, mohl jedině litovat. Spousta branek a krásné akce byli k vidění během dnešního zápasu. Hosté dokázali držet krok s karvinskými do 22. minuty. Pak zcela odpadli a domácí tým jim během dvaceti minut nasázel devět gólů. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu a všichni s napětím očekávali, zda se podaří nastřílet 20 branek. Velkou zásluhu, že se tak nestalo, má vystřídavší hráč z pole, který zastoupil zraněného havířovského gólmana. Na své konto si připsal sedm vychytaných tutovek a zachránil hosty od ještě větší potupy. Přesto se zrodil rekordní výsledek – 18:1.

V neděli 24. května se MFK OKD Karviná B opět představí na domácím hřišti. Jejím soupeřem bude Slovan Orlová. Utkání má výkop v 16:30.

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii