Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Viktoria Otrokovice
neděle 29.7.2012
0:3
(0:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
Paleček - Cverna O., Mikula, Bolf, Knötig - Hoffmann, Fischer (64. Mišinský) - Ciku, Wojnar (80. Vaněk), Vladavič - Besta (70. Vrána).
Branky: 24. Bolf, 35. Besta, 77. Wojnar
Rozhodčí: Proske

Komentář

Karvinští o svém postupu rozhodli už během první půle, když se prosadil kapitán týmu René Bolf a deset minut před přestávkou také útočník Aleš Besta. Ten si počkal u přední tyče na centr Admira Vladaviče a hlavou navýšil karvinský náskok na rozdíl dvou branek. Domácí v prvním poločase zahrozili třikrát z brejků, ale obránci Karviné všechno včas vyřešili.

Ve druhém poločase měla Karviná ještě více brankových příležitostí ale využila pouze jedinou, to když se 77. minutě prosadil Petr Wojnar. V celém utkání hostující celek nastřelil tyče dvakrát i břevno. „Do šancí se dostáváme, ale horší to je s jejich proměňováním, přestože v tomto utkání to opět byly takřka stoprocentní příležitosti. Také je nutno podotknout, že domácí gólman dnes zřejmě odchytal životní zápas, protože některé zákroky byly opravdu neskutečné,“ řekl po utkání trenér Pavel Malura, kterého těší, že se střelecky prosazují letní posily. „My jsme to od nich očekávali a s tím tady přišli. Aleš Besta měl v utkání těch šancí více a také ho po zápase mrzelo, že nepřidal ještě nějaký gól,“ doplnil Pavel Malura.

Karvinští tedy splnili povinnost a postoupili přes divizního soupeře do 2. kola, ve kterém je čeká souboj na domácím stadionu s Baníkem Ostrava. Úřední termín je stanoven na středu 29. srpna.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo