Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Vítkovice
neděle 19.8.2012
8:4
(6:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Kux - Zorychta, Motloch, Kisza (30. Bystroň) - Mrózek, Seriš, Kaczmarczyk - Ponča. II.sestava: Noworyta - Vlachovský, Bielan, Saňka (20. Dobeš) - Soušek, Bijok, Madej - Ostáš.
Branky MFK OKD Karviná U13: 3. a 35. Ostáš, 42. Madej, 45. Bystroň

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Na toto utkání jsme se připravovali a šli s odhodláním prolomít soupeřovou neporazitelnost z minulé sezóny. Z průběhu zápasu jsem zklamaný, jelikož kluci nehráli co jsme chtěli. V určitých momentech jsem je nepoznával a doufam, že to byl jen momentální výpadek. V defenzivě jsme vůbec neplnili základní povinnosti a soupeři napomáhali ke vstřelení gólů. Směrem dopředu to bylo velmi slabé a proto soupeř zaslouženě zvítězil. Nemrzí mě celkový výsledek, ale předvedená hra. Určitě máme na víc."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo