Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Valašské Meziříčí
sobota 1.9.2012
9:8
(2:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
I. sestava: Kux - Madej (30. Urban), Mynář, Ponča - Mrózek, Bijok, Bystroň (30. Noworyta) - Brzózka (30. Kretek). II. sestava: Skocz - Zorychta (30. Kisza), Motloch, Bielan (30. Dobeš) - Vlachovský, Seriš, Kaczmarczyk - Soušek (30. Ostáš).
Branky: 25. a 28. Bijok, 9. Urban, 15. Soušek, 19. Kretek, 36. Ostáš, 38. Bielan, 52. Motloch

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V tomto utkání můžu být spokojený pouze s výkonem v prvním poločase. Ten kluci odehrálí vcelku dobře a to je uspokojilo. Mysleli si, že druhý poločas bude stejný. Z toho nás soupeř vyvedl, když během pěti minut třikrát skóroval. To vedlo k větší nepřesnosti na naších kopačkách, a tak nás domácí jednoznačně přehrávali. Posledních patnáct minut jsme se nadechli ke zvrácení zápasu, což se nám sice povedlo, ale jedinou a rozhodujicí překážkou byl rozhodčí. Ten vymyslel pro domácí penaltu. Rozhodující gól byl vstřelen po srážce našeho obránce s nepohyblivým rozhodčím, který celé utkání rozhodoval z jednoho místa."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo