Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 9.9.2012
2:7
(0:2)

Diváci: 0
SFC Opava
I. sestava: Noworyta - Zorychta, Mynář, Bielan (30. Saňka) - Bystroň, Bijok (30. Madej), Soušek - Urban. II. sestava: Skocz - Vlachovský, Motloch, Ponča (30. Kisza) - Kretek, Seriš, Kaczmarczyk - Ostáš.
Branky: 40. Bystroň, 47. Ostáš

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Velmi dobré utkání s vyrovnaným soupeřem jsme herně zvládli velmi dobře. Konečný výsledek určitě neodpovídá předvedené hře. Jsme ve fázi zdokonalování HČJ, a tak kluci pokud tvoří, tak zároveň i částečně kazí. První poločas byl víc než vyrovnaný z naší strany, ale soupeř z minima vytěžil maximum, a tak jsme prohrávali 0:2. Do druhé poloviny jsme šli s odhodláním utkání otočit. Jedné skupině se povedlo vyrovnat, druhá vrhla všechny síly do útoku a vytvářela si velmi dobré brankové příležitosti. Tím to pro nás končilo, soupeř čtyřikrát z brejku skóroval a tím utkání rozhodl. Všichni si zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedený výkon."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo