Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Sigma Olomouc
sobota 15.9.2012
25:1
(12:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
I. sestava: Skocz - Madej, Mynář, Saňka - Kisza, Kaczmarczyk, Soušek - Kretek. II. sestava: Noworyta - Zorychta, Motloch, Wasniowski - Bystroň, Seriš, Ostáš - Brzózka.
Branka MFK OKD Karviná U13: 50. Seriš

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Jednoznačnému vítězství Olomouce pomohlo, že jsme hráli bez šesti hráčů základní sestavy kvůli nemoci. Torzo týmu, které odjelo k utkání, odehrálo co bylo v jeho silách. Obě skupiny neměly možnost vystřídat, ale i přesto jsme dvacet minut velmi dobře odolávali. Postupem času odcházely fyzické i psychické síly, a tak pro soupeře bylo jednoduché vstřelit co nejvíce branek. Musíme na to rychle zapomenout a doufat, že se někteří nemocní hráči stihnou vrátit na další mistrovské utkání."

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo